Pagrindinis > Naujienos > Geriausių Marijampolės savivaldybės abiturientų ir jų mokytojų pagerbimas

Geriausių Marijampolės savivaldybės abiturientų ir jų mokytojų pagerbimas

Šiandien Marijampolės Poezijos parke skambūs žodžiai, nuoširdūs sveikinimai ir pagarba buvo skirta geriausiems šių metų abiturientams, valstybinių brandos egzaminų metu pasiekusiems aukščiausius savo žinių įvertinimus. Šiemet 38 šimtukus į savo žinių bagažus susikrovė 30 abiturientų iš 5 savivaldybės ugdymo įstaigų.

Savivaldybės meras Povilas Isoda visus šimtukininkus, jų mokytojus ir tėvelius sukvietė jau į tradiciniu tapusį geriausių savivaldybės abiturientų pagerbimo renginį, kurio metu abiturientams buvo įteikti padėkos raštai ir simbolinės atminimo dovanos. Pagerbti buvo ir pedagogai, ruošę mokinius vieniems iš svarbiausių egzaminų jų gyvenime. Jiems meras dėkojo už profesionalų abiturientų paruošimą valstybiniams brandos egzaminams. Padėka ir gražūs žodžiai buvo skirti ir šimtukininkų tėveliams.

„Šiandien ta diena ir ta akimirka, kai norisi pasidžiaugti jūsų pasiekimais, nes kad ir kaip buvo sunku, jūs įveikėte visus iššūkius. Smagu matyti jaunus protingus žmones, kurie kupini optimizmo ir žinių. Jūs dvylika metų atkakliai siekėte savo tikslo ir šiandien esate Marijampolės savivaldybės pasididžiavimas. Ačiū už tai, kad garsinate mūsų miestą ir mūsų gimnazijas. Dėkoju visiems pedagogams, nes jūs taip pat susidūrėte su milžiniškais iššūkiais. Tačiau nors vaikų kartos ir keičiasi, keičiasi mokomųjų dalykų turinys, įvairūs reikalavimai, jūs vis sugebate pasiekti aukščiausius rezultatus, kuriais mes visi be galo didžiuojamės. Atskira padėka – tėvams, kad išugdėte tokius protingus ir išsilavinusius vaikus. Visiems abiturientams linkiu sėkmės ateities pasirinkimuose, būkite laimingi ir nestokokite optimizmo. Tikiu, kad jūsų laukia šviesi ateitis, kad ir ką pasirinktumėte“, – abiturientus, jų tėvelius ir pedagogus sveikino meras P. Isoda.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, daugiausiai šimtukų, 15, buvo gauta laikant anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą. 9 šimtukai gauti lietuvių kalbos egzamino metu, 6 – matematikos. 4 šimtukai iš biologijos egzamino ir po vieną šimtuką iš vokiečių ir rusų kalbų, istorijos bei informatikos.

15 šimtukininkų išugdė Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija. Marijonų gimnazijoje 9 abiturientai pelnė šimtukus, Sūduvos gimnazijoje – 3 abiturientai, Šv. Cecilijos gimnazijoje – 2, o Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijoje – vienas abiturientas.

Neeilinį rezultatą valstybiniuose brandos egzaminuose parodė Rygiškių Jono gimnazijos abiturientas Mykolas Kralikas, pelnęs net 5 šimtukus: istorija – 100 balų, matematika – 100 balų, anglų kalba – 100 balų, biologija – 100 balų, lietuvių kalba ir literatūra – 100 balų.

Trimis šimtukais gali pasigirti tos pačios gimnazijos abiturientas Marius Danilavičius, po šimtą balų surinkęs iš matematikos, anglų kalbos bei lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų.

Kartu su savivaldybės meru Povilu Isoda abiturientus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Vyšniauskas, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, savivaldybės tarybos nariai Alvydas Zdanys, Kęstutis Petraška, Edmundas Razvickas ir Vaida Pituškienė.

Pasibaigus oficialiai renginio daliai visi susirinkusieji buvo kviečiami nesiskirstyti, pabūti piknike po atviru dangumi, pabendrauti ir pasidalinti ateities planais.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE