Pagrindinis > Naujienos > Gerumo šventė Liudvinave: tegul gerumas nesibaigia

Gerumo šventė Liudvinave: tegul gerumas nesibaigia

Liudvinavo seniūnijoje surengta Gerumo šventė, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Į tradicinį, septynioliktą kartą organizuotą renginį, seniūnės Jolantos Maceikienės sukviesti, susirinko liudvinaviečiai iš visos seniūnijos. Sveikindama šventės dalyvius, seniūnės pavaduotoja Asta Matukynaitė pasidžiaugė, kad bendruomenė noriai renkasi į šią tradicinę šventę, kuri prasminga nuoširdžia bendryste ir kasmet nuskaidrina seniūnijoje gyvenančių neįgaliųjų ir senjorų bei jų artimųjų kasdienybę.

Gerumo šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Liudvinavo parapijos bažnyčioje. Seniūnijos salėje  vykusiame renginyje žmones su negalia, senjorus bei visą bendruomenę sveikino Savivaldybės merė Irena Lunkienė, Tarybos nariai Darius Kemeraitis ir Alvydas Kirkliauskas, kuris yra ir Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, Piniginės paramos skyriaus vedėja Vida Bružinskaitė bei Liudvinavo ambulatorijos kolektyvas.

Šventės dalyviams  seniūnijos ir parapijos klebono rūpesčių įteiktos kalėdinės dovanėlės: kalėdaičiai ir ateinančių metų kalendoriai. Nuoširdų koncertą, kuriame skambėjusios dainos, artėjant Kalėdų šventei ir džiugino, ir graudino, dovanojo šeimyninis duetas Liveta ir Petras Kazlauskai.

Gerumo šventės Liudvinave vyksta nuo 2001 metų ir, pasak seniūnijos darbuotojų, kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, gražu matyti ir jausti nuoširdžią žmonių tarpusavio bendrystę, pasidalinimą sklindančiu gerumu.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE