Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijos studentei skirta Signatarų stipendija

Marijampolės kolegijos studentei skirta Signatarų stipendija

Švietimo ir mokslo ministerija valstybės atkūrimo šimtmečio proga 20 geriausių šalies abiturientų, pasirinkusių studijas Lietuvoje, skyrė 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto Signatarų stipendijas. Ineta Jankeliūnienė – viena iš stipendininkių, Vaikystės pedagogikos studijas pasirinko į pedagogų rengimo šimtmetį įžengiančioje Marijampolės kolegijoje.

Ineta pasakojo, kad Vaikystės pedagogikos studijos jai buvusios arčiausiai širdies dėl kelių priežasčių: moteris augina tris vaikus taip pat 10 metų dirbto aukle Vokietijoje. Anot Inetos, tai jos pirmosios studijos aukštojoje mokykloje, tačiau ši patirtis tikrai nenuvylė, patinka dėstytojai ir bendrakursiai. Studentė džiaugiasi, kad kolegijoje jai sudarytos visos sąlygas įgauti patirties ir tobulėti. Inetai taip pat skirta tikslinė pedagogikos stipendija.

Signatarų stipendijos įsteigtos siekiant pagerbti 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto Signatarų atminimą ir paskatinti geriausius Lietuvos abiturientus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose. 190 eurų dydžio stipendija bus mokama kiekvieną mėnesį iki studijų pabaigos, su sąlyga, kad studentas tenkins gero mokymosi kriterijus. Kandidatų stipendijoms gauti atranką vykdžiusi Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), atrinko 20 stipendininkų, iš kurių universitetuose studijas pasirinko 13, o kolegijose 7 studentai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE