Pagrindinis > Naujienos > Globėjų šventėje – nuoširdžiai ačiū globėjams

Globėjų šventėje – nuoširdžiai ačiū globėjams

 

Marijampolėje surengta Globėjų šventė, kurioje padėkota darbuotojams ir globėjams, kurie savo meilę ir šilumą dalina našlaičiais likusiems ar laikinai tėvų globos netekusiems vaikams.

Šventėje globėjams už pasiaukojimą bei rūpestingumą, nuoširdų rūpinimąsi vaikais dėkojo Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskienė. Ji įteikė Savivaldybės mero Padėkos raštus ir simbolinius gerumo angelus Loretai ir Ramučiui Kazakevičiams bei Eglei ir Edmundui Priveniams už širdies šilumą ir namų jaukumą vaikams, kurie jaučiasi saugus ir mylimi.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius, pasveikinęs globėjus, dėkodamas už pasiaukojimą bei ryžtą, įteikė Padėkos raštus bei simbolinius gerumo angelus Redai Stalnionytei, VšĮ Marijampolės vaiko tėviškės namų socialinio darbuotojo padėjėjai, už ilgametį ir nuoširdų darbą auklėjant Marijampolės vaiko tėviškės namų globotinius ir ruošiant juos savarankiškam gyvenimui; Rasai Liškauskienei, Marijampolės socialinės pagalbos centro Kartų namų vyriausiajai socialinei darbuotojai, už ilgametį, su didele meile ir atsakomybe atliekamą darbą; Birutai Kimlerienei, Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų socialinei darbuotojai, už ilgametį, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą rūpinantis be tėvų globos likusiais vaikais.

Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus, organizavusio šį renginį, vedėja Svajonė Rainienė, džiaugėsi, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurių širdžių šiluma ir rūpestis leidžia vaikui džiaugtis šiandiena ir nebijoti dėl rytojaus, tačiau neslėpė susirūpinimo, kad netekusių tėvų globos vaikų skaičius nėra guodžiantis ir ne kiekvienas pasiryžta prisiimti tokį sunkų darbą – globoti vaikus, tačiau vylėsi, kad atsiras naujų globėjų, kurie paseks gražiais pavyzdžiais ir apsispręs padovanoti vaikams šeimą.

„Tokie renginiai, ne tik padėka globėjams, bet ir yra paskatinimas tiems, kurie vis dar nesiryžta paimti į savo šeimą mažo žmogaus, skirti jam savo širdies šilumą ir rūpestį bei suteikti galimybę vaikui augti ramiai ir laimingai. Didžiuojamės tais žmonėmis, kurie jau daug metų dirbą šį sunkų, bet labai reikalingą vaiko gerovei darbą. Visada džiaugiamės, jei atsiranda naujų rūpestingų darbuotojų, naujų globėjų, kurie suteikia vaikams šeimos šilumą. Laukiame tų, kurie širdies kertelėje pasvarsto apie galimybę globoti be tėvų globos likusį vaiką ir kviečiame kreipkitės Vaiko teisių apsaugos skyrių“, – sakė vedėja S. Rainienė.

Susirinkusius į tradicinę globėjų pagerbimo šventę, pasveikino LR Seimo nario A. Mitrulevičiaus padėjėjas, Tarybos narys Karolis Podolskis, Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė, vaikų globos namų, socialinių paslaugų centro atstovai bei kiti svečiai.

Globėjams ir renginyje dalyvavusiems svečiams šiltą muzikinį pasirodymą dovanojo Marijampolės muzikos mokyklos auklėtiniai.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE