Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Į atsargą išėjo Marijampolės apskrities policijos viršininkas

Į atsargą išėjo Marijampolės apskrities policijos viršininkas

 

Birželio 7-osios rytas Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) prasidėjo itin jaudinančiai ir įspūdingai. Prie policijos komisariato išsirikiavę pareigūnai paskutinį kartą atidavė pagarbą į atsargą išeinančiam komisariato viršininkui Skirmantui Andriušiui.

Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis vidaus tarnyboje tarnavo nuo 1990 m. liepos 17 d. 1994 m. baigė Lietuvos policijos akademiją ir įgijo teisininko kvalifikaciją. Tarnybos laikotarpiu ėjo įvairias pareigas kriminalinės ir viešosios policijos padaliniuose. Nuo 2008 m. paskirtas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju. Nuo 2011 m. iki š. m. birželio 07 d. ėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas.

2016 m. birželio 2 d. Lietuvos policijos generalinis komisaras už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir ilgametę tarnybą vyriausiąjį komisarą Skirmantą Andriušį apdovanojo policijos pasižymėjimo ženklu –    „Angelo sargo žvaigžde“.

„Gerbiamas viršininke, sunku patikėti, kad šitaip į Jus kreipiamės paskutinę dieną. Ir, žinot, truputį net Jums pavydim … Užverti sistemos duris reikia daug drąsos ir pasitikėjimo savimi! Ir viena, ir kita Jūs išsiugdėte 28-erius metus tarnaudamas Lietuvai.  Jūs nusprendėte, kad metas žengti į kitą gyvenimo etapą, kuriame, pasvėręs ir įvertinęs nuveiktus darbus, turite teisę atsikvėpti, pasidžiaugti viltinga rytmečio ir ramia vakaro valanda. Žinodami Jūsų aistrą, mes norime prašyti dar kartą atiduoti duoklę Policijai – turėtume dovanoti Jums daug rašalo, kad Lietuvos policijos istorija sklandžiai sugultų į knygą, kad nuotraukų kolekcija prisipildytų vertingais eksponatais, kad kuo plačiau skleistųsi Jūsų, kaip istoriko, talentas. Ir šiandien mes ne atsisveikiname su Jumis, bet dėkojame ir linkime sėkmės! Sėkmės visur, kur tik jos galėtų prireikti“,- viršininkui linkėjo Marijampolės apskrities policijos darbuotojai. Policijos pareigūnai į atsargą išeinančiam  S. Andriušiui įteikė ąžuoliuką, kaip jėgos ir stiprybės simbolį.

Gražių padėkos žodžių S. Andriušis sulaukė ir iš Marijampolės savivaldybės, Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities šaulių rinktinės, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono atstovų, kolegų iš kitų teisėsaugos institucijų. O į Marijampolę atvykęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Renatas Požėla, dėkodamas už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą bei nuopelnus, S. Andriušiui įteikė Valstybės sienos apsaugos tarnybos medalį „Valstybės sienos apsaugos tarnybai – 95“. 

„Šis sprendimas nėra spontaniškas, brendo jau seniai, jį priėmiau laisva valia. Tiesiog atėjo laikas permainoms. Policijoje prabėgo gražiausi mano darbo metai. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią profesiją, didžiuojuosi ja. Stengiausi dirbti sąžiningai ir atlikti savo darbą. Policijos sistema keičiasi į gerąją pusę, sumažėjo korupcijos, pagerėjo pareigūnų darbo sąlygos, išaugo gyventojų pasitikėjimas policija. Marijampolė tapo saugiu miestu. Aišku, tobulybei ribų nėra. Kolektyvui linkiu sėkmės, sveikatos, susiklausymo, darnos“, – sakė komisariato viršininkas.

Į atsargą išeinantis S. Andriušis ateityje nori užsiimti kita, širdžiai miela veiklai, skirti daugiau laiko šeimai, pomėgiams: istorijos tyrinėjimu, kraštotyra. Jis ir redkolegijos pirmininkas, yra planų policijos jubiliejui paruošti specialų leidinį.

Mus visada įkvėps Jūsų profesionalumas ir entuziazmas. Dėkojame Jums, gerbiamas viršininke, ir tegul nauji planai ir svajonės veda Jus gyvenimo keliu!

Marijampolės apskr. VPK informacija

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE