Pagrindinis > Dėmesio! > į Marijampolę atvyksta pašto ženklų mozaikoje “atgimęs” dr. J. Basanavičius

į Marijampolę atvyksta pašto ženklų mozaikoje “atgimęs” dr. J. Basanavičius

 

Šį ketvirtadienį, gruodžio 14 d., Marijampolės centriniame pašte (J. Basanavičiaus a. 9) kelionę per šimtametę Lietuvą tęsia šalies rekordu pripažinta didžiausia pašto ženklų mozaika. Tai – žinomos menininkės Jolitos Vaitkutės iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų suklijuotas tautos patriarcho – dr. Jono Basanavičiaus – portretas.

 „2018-ieji bus ypatingi ir Lietuvai, švęsiančiai Valstybės atkūrimo šimtmetį, ir mūsų bendrovei, kuri irgi minės 100 metų gyvavimo sukaktį. Įsitraukdami į visai Lietuvai svarbios istorinės sukakties minėjimą jau dabar kviečiame žmones prisijungti prie įvairių iniciatyvų, kuriomis bursime bendruomenes ir dalinsimės viena didele žinia – atkurtai Valstybei jau šimtas metų!

 Lietuvos miestų gyventojus kviečiame iš arčiau pasižiūrėti į šį unikalų paveikslą – iš mažų dalelių – pašto ženklų – sudėtą vieno iš svarbiausių ir iškiliausių mūsų Valstybės kūrėjų dr. J. Basanavičiaus atvaizdą.

 Labai džiaugiamės, kad iš pašto ženklų „atgimęs“ tautos patriarchas pradėjo kelionę po šimtametę Lietuvą ir neaplenks Marijampolės, kuri kitąmet taps Lietuvos kultūros sostine“, – teigia Lietuvos pašto Tinko direktorė Inga Dundulienė.

 Maloniai kviečiame dalyvauti pašto ženklų mozaikos pristatyme – gruodžio 14 d., 13 val. Marijampolės centriniame pašte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE