Pagrindinis > Dėmesio! > Į Marijampolę kviečia sąskrydis „Senas motociklas 2015“!

Į Marijampolę kviečia sąskrydis „Senas motociklas 2015“!

 

Visus visus istorinių motociklų savininkus ir senovinės technikos mėgėjus „Senų vežimų klubas“, Biržų senovinės technikos klubas „Ekipažas“ ir asociacija „Senasis motociklas“ kviečia 2015 m. liepos 25 dieną į senų istorinių motociklų sąskrydį Marijampolėje!

Visi per daug skubame gyventi ir per mažai sustojame, kad pasidžiaugtume tuo, ką turime… Marijampolė – Sūduvos sostinė – gražus, jaukus ir svetingas miestas, lietuvybės lopšys, išugdęs daugybę didžiavyrių. Ryžtingai žengia į priekį siekdamas, kad čia būtų gera gyventi ir apsilankyti kiekvienam. Įstabūs parkai taip ir kviečia nepraeiti pro šalį, prisėsti ir pasigrožėti vandens, spalvų ir šviesos žaismu. Todėl, mielieji, nuoširdžiai kviečiame visus su šeimos nariais ir draugais atvykti į Sūduvos sostinę Marijampolę. Parodyti tikrai turime daug ką gražaus, todėl sąskrydžio pradžia liepos 24 d. ir atsisveikinsime liepos 26 d.

Renginio informaciją teikia: Ignas (mob. 8 657  75 820), Ina (mob. 8 618  45 540), Aidas (mob. 8 613  79 324)

Renginio programa

2015 liepos 24 d. (penktadienis) nuo 16 val. Jūsų laukiama Marijampolės sav. Dženčialaukos k. Tautkaičių klojimo teatro „Gegnė” kiemelyje.

Lietuvos Respublikos Seimas 2015 metus paskelbė Etnografinių regionų metais, todėl šiam renginiui parinkti Tautkaičių bendruomenės namai, kurie savo veikla atspindi Sūduvos (Suvalkijos) regiono etnografinę dvasią. Jūsų lauks renginio organizatoriai, kurie pakvies įsikurti nakčiai ir kaimiškos vakarienės. Skambant muzikai, laužo šviesoje šnekučiuodami palydėsime saulėlydį, pavaikščiosime po gaivią rasotą žolę, pažvelgsime į žvaigždžių takus, mėnulio pilnatį…

2015 liepos 25 d. (šeštadienis) rytą Jus pažadins nuolatiniai „Gegnės“ klojimo teatro gyventojai Gandrai.

8.30 val. pusryčiauti būsite pakviesi tradicinės kaimiškos Onutės kiaušinienės.

9.00 val. visų sąskrydžio dalyvių registravimas „Gegnės“ kiemelyje.

10.00 val. pasisveikinsime, susipažinsime vieni su kitais ir palinkėsime gero ralio.

„Senas motociklas 2015″ ralio maršrutas: Dženčialaukos k.- Marijampolė- Lūginė-Sasnavos mst.-Dženčialaukos k.

11.00 val. Ralio startas.

Ralio pradžioje savo senoviniais motociklais pasivažinėsime po Marijampolės gatves ir sustosime J. Basanavičiaus aikštėje prie paminklo „Tautai ir Kalbai”. Aikštė papuošta vieninteliu tokiu paminklu Lietuvoje. Ši vieta pasakoja ir primena, kokį ilgą ir sunkų kelią gindama tautiškumą ir savąją kalbą nuėjo lietuvių tauta iki mūsų dienų. Šioje aikštėje sustatysime ekspozicijai senuosius istorinius motociklus miesto gyventojams apžiūrėti ir įvertinti. Mus pasitiks gidas Tomas ir kartu su juo aplankysime įžymiausias Marijampolės vietas.

13.00 val. Ralio startas į Marijampolės karinį miestelį, Vytauto g.72, Marijampolė. Tai unikalus karinis istorinis paveldas, kuriuo imta rūpintis po 1993-ųjų, kai iš Lietuvos buvo išvesta sovietų kariuomenė.

14.00 val. pas Onutę (Dženčialaukos k Tautkaičių klojimo teatras „Gegnė”) prašysimės skanių sočių pietų. Pailsėsime ir atsigaivinsime Onutės gira.

15.00 val. išvykstame į Palaimintojo J. Matulaičio Tėviškę Lūginę. Popiežius Jonas Paulius II 1987-aisiais paskelbė Vyskupą Jurgį Matulaitį Palaimintuoju. Pasigrožėsime Palaimintojo vaikystės ir jaunystės gyvenimo vietomis.

16.00 val. dar kartą atiduosime pagarbą Marijampolės įžymybėmis – Šv. Arkangelo Mykolo mažajai bazilikai, Marijonų vienuolynui, nuostabiam Poezijos parkui.

17.00 val. Marijampolė-Sasnava. Važiuodami iš Marijampolės link Kauno, dešinėje pusėje pamatysime raudonų plytų neogotikinį bokštą. Tai Sasnavos miestelio centre esanti Švč.Mergelės Marijos bažnyčia – vienas puošniausių sakralinių pastatų Užnemunėje. Mus pasitiks Sasnavos parapijos klebonas Arvydas Liepa.

18.00 val. Ralio finišas pas Onutę (Dženčialaukos k Tautkaičių klojimo teatras „Gegnė”)

Vakaro programa:

Vakaro pradžioje vaišinsimės Onutės paruoštais valgiais.

Ralio nominacijos ir nugalėtojai:

  1. Autentiškiausias motociklas.
  2. Geriausiai restauruotas motociklas.
  3. Seniausias motociklas.
  4. Stilingiausias ekipažas.
  5. Iš toliausiai sava eiga atvykęs ekipažas.
  6. Dalyvių simpatija.
  7. Sąskrydžio rengėjų simpatija.
  8. Didžiausias nelaimėlis.
  9. Seniausias motociklistas.

Mielieji, Jums vakaro akcentas – Sasnavos aerodromo parašiutininkų klubo pasirodymas. Visus mūsų šventės dalyvius džiugins akrobatiniai parodomieji skrydžiai, didelio meistriškumo lakūnų pilotažas, lėktuvų atliekamos sudėtingos akrobatinės figūros. Sasnavos aerodromą valdo Marijampolės aeroklubas, kuris vysto profesionalią, sportinę bei mėgėjišką aviacinę veiklą. Pagrindinė kryptis – parašiutų sportas.

Vakaro programoje nepamiršime senų tradicijų. Pagerbsime Jokūbus ir Onutes (kviečiame gausiai dalyvauti ir registruotis).

Vakaro programoje mums gros ir dainuos dzūkų krašto muzikantai. Tai ansamblis „Nemuno vingis” (vadovas Romas Kuncevičius).

2015 liepos 26 dieną (sekmadienis) – Gandrų rytinis pasisveikinimas.

9.00 val. – Onutės atsisveikinimo pusryčiai.

11.00 val. – renginio aptarimas.

12.00 val – iki kitų susitikimų!

Reikalavimai ir informacija dalyviams bei technikai:

Bendras važiavimo atstumas apie 70 km.

Dalyvio startinis mokestis – 30 Eur. Vaikams iki 7 metų dalyvavimas nemokamas. Į šią sumą įeina maitinimas, renginio atributika, suvenyrai, muziejų lankymas, prizinis fondas, palyda, nakvynė – palapinių miestelis. Mus saugos Marijampolės policija. Galimas apgyvendinimas Onutės patalpose, vietų skaičius ribotas (nakvynes kaina vienam asmeniui 5 Eur).

Motociklai privalo būti autentiški, be akivaizdžių perdirbimų. Motociklininkai ir ekipažo nariai privalo dėvėti šalmus ir uždarą avalynę.

Registracija:

Dalyvių registracija tik išankstinė, iki 2015 liepos 20 dienos.

Registruotis: Ignas Plukas tel.: +37065775820, el.p. ignasius@manopastas.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Registruojantis, prašome nurodyti: vardą, pavardę, telefono numerį, el.  pašto adresą, transporto priemonės markę, modelį, pagaminimo metus ir ekipažo narių skaičių.

Renginio organizatoriai turi teisę leisti dalyvauti renginyje ir kitoms transporto priemonėms. Tai būtina suderinti iš anksto.

Organizatoriai:

Ina Hochleitner tel.: +37061845540, el.p. tvirtasissiulas@inbox.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Aidas Gicevičius tel.: +37061379324, el.p. senasmoto@gmail.com Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam’o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Ignas Plukas tel.: +37065775820, el.p. ignasius@manopastas.lt

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE