Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Pasveikinti geriausi 2015-ųjų Marijampolės abiturientai

Pasveikinti geriausi 2015-ųjų Marijampolės abiturientai

Liepos 16 d. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje iškilmingai pasveikinti savivaldybės abiturientai, šių metų pasirinktuose valstybiniuose brandos egzaminuose gavę aukščiausią įvertinimą – vadinamus šimtukus. Maksimalų egzaminų įvertinimą šiemet gavo 30 savivaldybės abiturientų: 16 iš Rygiškių Jono gimnazijos, 8 – iš Sūduvos ir 6 – iš Marijonų gimnazijos. Marijonų gimnazijos mokinys Ignas Kriaučiūnas surinko net penkis šimtukus iš šešių laikytų egzaminų, trys abiturientai – po tris šimtukus, keturi – po du šimtukus. Pernai taip pat 30 Marijampolės savivaldybės abiturientų tam tikrus pasirinktus brandos egzaminus išlaikė maksimaliu balu.

Geriausieji abiturientai tėvų ir mokytojų akivaizdoje apdovanoti mero padėkomis ir atminimo dovanomis. Įvertinimo bei padėkų taip pat sulaukė ir mokinius egzaminams parengę dalykų mokytojai. Savivaldybės dovanas šventinio renginio dalyviams įteikė savivaldybės mero pavaduotojai Irena Lunskienė ir Povilas Isoda. „Jūs baigsite šalies ir užsienio universitetus, įgysite profesijos žinių, bet jūsų vieta liks čia – jūs pakeisite dabartinius politikus ir kursite krašto ateitį“, – sveikindama ir linkėdama sėkmės sakė mero pavaduotoja I. Lunskienė.

Gabiausio Marijampolės jaunimo nepamiršo pasveikinti ir Seimo narys Albinas Mitrulevičius. Jis kiekvienam jaunuoliui įteikė po Lietuvos Respublikos Konstitucijos knygą. Maksimumą – šešis egzaminus – pasirinkusiam ir juos puikiai įveikusiam I. Kriaučiūnui Seimo narys įteikė vardinį laikrodį. Apibūdindama savo mokinį Igno lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Levita Kiverienė tepasakė: „Tokių mokinių pasitaiko nedaug – jis viską panaudojo, ko esu jo mokiusi“.

Iš trijų pasirinktų valstybinių brandos egzaminų 100 balų įvertinimais buvo įvertintas Rygiškių Jono gimnazijos gimnazistas Matas Liorentas ir du Sūduvos gimnazijos gimnazistai – Rūta Bielytė bei Vygintas Vytartas.

Jau yra tapusi tradicija Marijampolėje suvedus egzaminų rezultatus ir įteikus buvusiems abiturientams brandos atestatus organizuoti geriausiųjų pagerbimo šventę. Renginys pradedamas iškilmingai įnešant šalies ir savivaldybės vėliavas, sugiedant himną. Šiemet šventinę nuotaiką padėjo kurti Sūduvos gimnazijos mokytojos Danutės Klevienės suburtas merginų ansamblis, atlikęs prasmingas dainas apie draugystę ir laiką išsiskirti. Renginio pabaigoje įprastai abiturientai įsiamžina su savivaldybės vadovais ir savo mokytojais bendroje nuotraukoje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite