Pagrindinis > Naujienos > Įkurta Marijampolės sporto veteranų asociacija

Įkurta Marijampolės sporto veteranų asociacija

Vakar į Marijampolės kultūros centro I a. salę rinkosi Marijampolės sporto veteranų asociacijos nariai. Asociacijos narių laukė svarbus darbas – išrinkti prezidentą, prezidiumo narius ir aptarti kitus naujai besikuriančiai organizacijai svarbius klausimus.

Aktyvią visuomeninę veiklą pradedančią asociaciją pasveikinti atvyko Marijampolės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis ir savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Sveikindamas P. Isoda atkreipė dėmesį, kad tai pirmoji tokia organizacija Marijampolės istorijoje: „Nieko panašaus, kas vienytų sportininkus veteranus, Marijampolėje dar neturėjome. Palaikome jūsų tikslus ir siekius bei esame pasirengę padėti žengti pirmuosius žingsnius. Tikime, kad jūs tapsite aktyvia bendruomene, o jūsų veikla bus matoma ir vertinama. Ačiū jums už įdėtą darbą ir pastangas“.

Vicemeras A. Visockis taip pat džiaugėsi besikuriančia asociacija ir kvietė bendradarbiauti: „Tikiuosi, kad galėsime diskutuoti įvairiais klausimais, susijusiais su sportu ir sporto strategija Marijampolės savivaldybėje. Esame pasirengę apsvarstyti jūsų pasiūlymus bei kartu rasti sutarimą mums visiems rūpimais klausimais. Būsime laimingi, galėdami pasitelkti jūsų sukauptą patirtį“.

Asociacijos narių sprendimu naujuoju prezidentu išrinktas Darius Kemeraitis. „Laukia dar daug darbo, bet esu dėkingas visai komandai už įdėtas pastangas kuriant asociacijos nuostatus ir atliekant kitus asociacijos steigimui būtinus darbus. Taip pat dėkoju už suteiktą pasitikėjimą, tikiu, kad mums pavyks sukurti sporto entuziastų proveržį ir tapsime svaria Marijampolės bendruomenės dalimi“, – sakė D. Kemeraitis.

Sporto veteranai taip pat išrinko 9 prezidiumo narius, patvirtino finansinį planą bei diskutavo „Sūduvos“ vardo grąžinimo Marijampolės sporto centro stadionui klausimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE