Pagrindinis > Naujienos > Integruotas matematikos, gamtos mokslų ir informacinių technologijų konkursas „Gamtos mokslų protų mūšis“

Integruotas matematikos, gamtos mokslų ir informacinių technologijų konkursas „Gamtos mokslų protų mūšis“

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos gamtos mokslų metodinė grupė balandžio 6 dieną organizavo konkursą „Gamtos mokslų protų mūšis“, kurio tikslas – ugdyti mokinių komunikacinę kompetenciją, skatinti juos domėtis tiksliaisiais mokslais, ugdyti loginį ir kritinį mąstymą, stiprinti mokinių savivertę ir pasitikėjimą savimi, padėti ugdytis mokslinę pasaulėvoką ir atsakingą požiūrį į aplinką, atvirumą, atkaklumą.

Konkurse dalyvavo penkios Marijampolės savivaldybės aštuntų klasių mokinių komandos: Šaltinio pagrindinės mokyklos (mokytoja Alvyra Butrimanskienė), Mokolų pagrindinės mokyklos (mokytoja Ieva Šmulkštienė), Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos (mokytoja Laimutė Žakienė) ir dvi Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos.

Renginį sveikinimo žodžiais ir geriausiais linkėjimais nugalėti pradėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Bačinskaitė. Konkursą vedė Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinės Aušrinė Lietuvninkaitė ir Aida Paukštytė.

„Gamtos mokslų protų mūšis“ vyko 4 turais. Pirmuose dviejuose komandos gavo užduotis su pasirenkamais atsakymais, trečiajame moksleiviai atsakinėjo į klausimus, o ketvirtame ture atliko praktines užduotis. Kol komisija skaičiavo rezultatus, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Bačinskaitė svečius supažindino su mokykla, mokyklos muziejumi.

Po įtemptos proto „mankštos“ pirmą vietą iškovojo Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinių komanda, kuri pirmavo nuo pirmo turo, antrieji buvo Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos mokiniai, trečia vieta atiteko Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 8b klasės mokinių komandai. Puikiai pasirodė ir kitos komandos, bet fortūna buvo palankesnė ne joms. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais, rėmėjų dovanomis ir saldumynais. Likusios dvi komandos gavo padėkos raštus ir saldžias dovanėles. Apdovanojimus įteikė ir padėkos žodį mokiniams, mokytojams ir renginio organizatoriams pasakė Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos direktorė Asta Ivoškaitė.

 Integruotas protų „gimnastikos“ konkursas patiko ir dalyviams, ir žiūrovams. Sirgaliai taip pat turėjo galimybę pasireikšti, pamąstyti, atsakyti į klausimus ir laimėti nedidelį prizą. Konkurse pralaimėjusių nebuvo! Įspūdžių, emocijų ir nuotraukų buvo daug!

Užduotis konkursui ruošė biologijos mokytoja Rita Dijokienė, fizikos vyresnysis mokytojas Mindaugas Greviškis, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos mokytoja Neringa Urbonavičienė, chemijos mokytoja Laimutė Žakienė, matematikos vyresnioji mokytoja Vilija Brusokienė,.

Konkursą „Gamtos mokslo protų mūšis“ rėmė lankininkų klubas „Ugninė strėlė“, Marijampolės sveikatingumo centras „Sveikatos banga“ ir kino teatras „Spindulys“.

Nuoširdus ačiū rėmėjams, dalyviams, užduotis ir mokinius ruošusiems mokytojams, renginio vedėjoms ir sirgaliams.

Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos metodinės tarybos pirmininkė 

Vilija BRUSOKIENĖ

Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė

Neringa URBONAVIČIENĖ

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE