Pagrindinis > Naujienos > Balandžio 7-ąją LSDP Marijampolės skyrius išsirinko naują pirmininką

Balandžio 7-ąją LSDP Marijampolės skyrius išsirinko naują pirmininką

 

2017 m. balandžio 7 d. (penktadienį), vyko LSDP Marijampolės skyriaus (Skyriaus) ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

Konferencijos metu buvo pristatytos Skyriaus tarybos ir frakcijos savivaldybės taryboje, Finansų komisijos bei Etikos ir procedūrų komisijos ataskaitos.

Naujai 2 metų kadencijai iš dviejų kandidatų išrinktas naujas Skyriaus pirmininkas, juo tapo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda.

Pasveikinti naujojo pirmininko atvyko Seimo narys Juozas Olekas ir LSDP Marijampolės skyriaus koordinatorė Zita Eidukaitytė.

Po sveikinimo kalbų ir naujojo pirmininko padėkos buvo išrinkti pirmininko pavaduotojai, jais tapo Irena Lunskienė, Albinas Mitrulevičius, Agnė Pavelčikienė ir Karolis Podolskis.

Taip pat buvo patvirtinta nauja Skyriaus taryba, Etikos ir procedūrų komisija, Finansų komisija, kandidatai į LR Seimo rinkimus vienmandatėse apygardose.

Klausimas dėl LSDP Marijampolės skyriaus kandidato paskyrimo išankstiniuose tiesioginiuose Marijampolės savivaldybės mero rinkimuose išsisprendė gana lengvai, kadangi pasiūlyta buvo vienintelė kandidatė – Irena Lunskienė, šiuo metu laikinai einanti savivaldybės mero pareigas. Ji ir buvo patvirtinta atviru balsavimu kandidate mero rinkimuose.

Skyriaus Tarybai pasiūlius buvo svarstomas klausimas dėl LSDP Garbės Pirmininko vardo suteikimo Vidmantui Braziui.

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE