Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Iš pareigų atšaukta Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė

Iš pareigų atšaukta Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė

❗️Šiandien Marijampolės savivaldybės meras priėmė sprendimą – atšaukti Marijampolės ligoninės direktorę Audronę Kuodienę iš pareigų.

🔴Šis sprendimas priimtas po atlikto tyrimo išvadų, kurios parodė, kad Marijampolės ligoninėje nebuvo nedelsiant vykdomi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimai, darbas buvo organizuojamas netinkamai, nebuvo laikomasi rekomendacijų, kurios buvo reikalingos norint kontroliuoti infekcijos plitimą. Labai tikėtina, kad COVID-19 infekcijos protrūkis ligoninėje įvyko dėl netinkamo teisės aktų įgyvendinimo, tačiau protrūkio mąstą būtų buvę įmanoma suvaldyti, jeigu nedelsiant būtų buvę imtasi reikiamų priemonių. Buvo padaryta klaidų žmogiškųjų išteklių valdyme, darbuotojų pamainų formavime ir kitose infekcijos plitimo valdymo priemonėse.

👤„Silpnų vadybos vietų atskleista nemažai, kaip ir vidinės bei išorinės komunikacijos įstaigoje trūkumo. Marijampolės ligoninės direktorė tikrai yra padariusi daug gerų darbų įstaigai, tačiau krizinėje situacijoje išryškėjo valdymo klaidos, kurios neatitinka teisės aktų ir ministro rekomendacijų. Sulaukus tyrimo išvadų, atšaukiu A. Kuodienę iš VšĮ Marijampolės ligoninės direktorės pareigų“, – sprendimą komentavo Povilas Isoda.

🔴Šiuo metu A. Kuodienė turi laikinąjį nedarbingumą, tačiau sprendimas įsigalioja jau šiandien, tad iš karto po nedarbingumo pabaigos, darbo sutartis bus nutraukta. Vėliau bus skelbiamas konkursas ligoninės vadovo pareigoms eiti.

👤„Ligoninei reikia pokyčių, būtina suvaldyti mikroklimatą įstaigoje, suburti bendruomenę, todėl manau, kad naujas įstaigos vadovas sugebės objektyviai įvertinti situaciją ir suvienyti darbuotojus. Tariu ačiū visiems medikams ir darbuotojams, kurių dėka pavyko suvaldyti krizinę situaciją“, – kalbėjo P. Isoda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE