Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Jaunieji marijampoliečiai savo miestui padovanojo virtualų miesto gidą

Jaunieji marijampoliečiai savo miestui padovanojo virtualų miesto gidą

Ne daugelis Lietuvos miestų gali pasigirti turintys unikalią programėlę mobiliesiems telefonams, skirtą vienoje vietoje rasti visą informaciją miestiečiams ir miesto svečiams. O štai jaunieji marijampoliečiai sukūrė programėlę „Miesto meniu“, kuri padės visiems, norintiems gerai praleisti laiką, skaniai pavalgyti, rasti tinkamą viešbutį ar išsikviesti taksi.  „Apps‘as“ skirtas tiems, kurie neturi daug laiko ieškoti informacijos, pabirusios interneto platybėse, ir nori viską rasti nedelsiant! Programėlė, išleista dar tik vasario pradžioje,  tampa vis populiaresnė tarp marijampoliečių.

Programėlės idėjai tapti realybe padėjo neseniai Marijampolėje atsidariusi „Jaunųjų inovatorių bazė“, kurioje ir vyksta visas kūrybinis procesas – komanda diskutuoja, programuoja ir renka įvairiausią informaciją. „Miesto meniu“ kūrimas pareikalavo daug pastangų ir laiko: dar vasarą pradėta vystyti idėja vartotojus pasiekė tik šį mėnesį, tačiau kūrybinė komanda jau dabar įsitikinusi, kad greitu metu galime tikėtis programėlės patobulinimų. „Miesto meniu“ – nekomercinis produktas, prie kurio kūrimo prisideda tik jauni Marijampolėje besimokantys žmonės.

„Miesto meniu“ galima rasti daugybę naudingos informacijos: artėjančių renginių, lankytinų vietų, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų, transporto ir kt. išsamius aprašymus, o programėlėje įdiegti žemėlapiai palengvins vartotojų paieškas. Pasitelkdami originalų dizainą ir naujausius technologinius sprendimus, programėlės kūrėjai kuria tokį produktą, kuriuo naudotis yra ne tik naudinga, bet ir smagu. Projekto vadovas Matas Kaminskas tikisi, kad programėlė bus naudinga ne tik marijampoliečiams, bet ir miesto svečiams: „Programėlėje visą informaciją galima rasti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis. Ne be reikalo programėlės šūkis yra „Virtualus miesto gidas“. Tikimės, kad ji bus ne tik marijampoliečių, bet ir turistų vedlys, be abejo, daug paprastesnis ir išsamesnis nei popierinis žemėlapis“. Jaunasis programuotojas yra užtikrintas, kad jo komandai pavyko sukurti produktą, kuris bus populiarus tarp Marijampolės gyventojų ir atvykstančių svečių. Komandą sudaro Marijampolėje besimokantys studentai ir moksleiviai, kuriems svarbu, kokiame mieste jie gyvena.

Taigi nuo šiol visą aktualiausią informaciją apie Marijampolę galime rasti vienoje vietoje – programėlėje „Marijampolės miesto meniu“. Jums tereikia parsisiųsti „Miesto meniu“ ir patiems įvertinti. „Apps‘ą“ rasite „Google Play“ parduotuvėje!

Greta GELGOTAITĖ

Kūrybinė komanda. "Marijampolės miesto meniu". "Marijampolės miesto meniu". "Marijampolės miesto meniu". jquery photo viewerby VisualLightBox.com v6.1

P.S. Programėlę galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą:             https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miesto.meniu.app&hl=lt

Komentaras “Jaunieji marijampoliečiai savo miestui padovanojo virtualų miesto gidą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE