Pagrindinis > Naujienos > Jubiliejinė „Verslumo akademijos“ stovykla

Jubiliejinė „Verslumo akademijos“ stovykla

Pirmąjį pavasario savaitgalį vyko dešimtoji programos „Verslumo akademija“ stovykla, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas studentų iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Marijampolės kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos. 

Ši stovykla – tai trijų mėnesių programos pradžia. Toliau studentai grupėse vykdys  kūrybinį projektą „Celebrating self“, lydimi mentoriaus parengs individualų asmeninio tobulėjimo planą, paskaitų metu susipažins su svarbiausiomis kompetencijomis. Studentai, kurie Verslumo akademiją tęsia antrą semestrą, dalyvaus paskaitose  bei dirbs su įmonių iššūkiais. Šį kartą iššūkius pateikė „Festo“, „Vičiūnai group“, „Trukmė“, „Scandun“ ir „Autofortas Motors“.

Stovykloje dalyvavusi Marijampolės kolegijos studentė Karolina Dzingaitė džiaugėsi, kad galėjo stiprinti komandinio darbo įgūdžius ir pažinti savo bendramoksles įvairiose situacijose. „Pirmąją stovyklos dieną skyrėme susipažinimui, ypač patiko užduotis „Minų laukas“, kurios metu su komandos draugėmis turėjome pereiti žaidimo langelius, bet viena kitai negalėjome nieko sakyti. Pirmąjį vakarą taip pat turėjome galimybę susipažinti su afrikietiškais mušamaisiais instrumentais ir pasimokyti jais groti.

Antroji diena buvo skirta idėjos generavimui ir pristatymui. Mūsų komandos idėja Marijampolei – Majamis kalba. Idėjos tikslas skatinti kavinių lankytojus nesinaudoti telefonais ir bendrauti tiesiogiai su žmonėmis. Už tai klientams būtų suteikiama nuolaida.

Paskutinė stovyklos diena buvo skirta savęs pažinimui, asmeninių tikslų išsikėlimui ir plano jiems įgyvendinti sudarymui. Buvo įdomu rašyti laiškus ir atlikti kitas užduotis, kurios privertė susimąstyti.“ – kalbėjo Karolina.                           

Augustino Matulevičiaus nuotraukos.

)
)
lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE