Pagrindinis > Dėmesio! > JUOKIS‘2017 Marijampolėje ir Kazlų Rūdoje

JUOKIS‘2017 Marijampolėje ir Kazlų Rūdoje

 

Vasario  11 d., šeštadienį , 13 val . Kazlų Rūdos kultūros  kultūros centre , o  17 val . Marijampolės kultūros centre  vyks  humoro šventė  JUOKIS‘ 2017.  Naujas  programas rodys  trys humoro grupės iš  Aukštaitijos ir Dzūkijos.

Aukštaičių  garbę gins žiūrovų  pamėgtasis  BOBŲ RADIJAS  iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė). Šis  į Suvalkiją pirmą kartą atvykstantis kolektyvas parodys net dvi programas. “Metai .Vieno kaimo kronika“ – tai ironiškas žvilgsnis į Kristijono  Donelaičio apdainuotų būrų vargus ir nuotykius nūdienėje Lietuvoje. Programoje „Klauskite  daktarės“ žiūrovai išvys smagią TV laidos parodiją. Ugningųjų  moterų kolektyvas žavi  orginaliais  scenarijais , puikia vaidyba, gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Dzūkijai  atstovaus legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė Birutė Vanagienė) Programoje  “Diadgnozė – pensininkas“ taip pat žaidžiama pagal TV laidos taisykles – juokiamasi  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš pastangų kaip nors išgyventi. Žiūrovai, be kitų puikių artistų, išvys ir šmaikštujį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą.

Dzūkiško  humoro dozę  atveš  ir SPANGUOLĖ iš Varėnos r. Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė . Programoje „Tindi-rindi-riuška“ jie pašieps  žmonių  susvetimėjimą, sumaterialėjimą, korupciją ir  kitas ydas bei silpnybes . Marcinkoniškiai  išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme.

Šventės programą paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus, kuris  dovanos  ironiškų  epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog čia gyvena ne tik taupūs, bet ir linksmi žmonės.  Tuo labiau, kad bilieto kaina tik  3–4 eurai.    

JUOKIMĖS KARTU !

"Bobų radijas". "Dzyvų dzyvai". "Spanguolė". jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE