Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Kaip ieškoti pigių lėktuvo bilietų? Praktiniai patarimai keliaujantiems

Kaip ieškoti pigių lėktuvo bilietų? Praktiniai patarimai keliaujantiems

 

Daugelio šiuolaikinių žmonių gyvenimas neatsiejamas nuo kelionių. Galimybės pamatyti pasaulį – plačios ir atviros, o ir pinigų nereikia labai daug. Kelionių bilietai gali kainuoti vos kelis eurus, tik reikia mokėti ieškoti. Nors kelionių agentūros vis dar klesti, tačiau pastebima tendencija, kad lietuviai vis dažniau keliones planuojasi patys. Žinoma, dėl noro sutaupyti. O ir galimybės neinvestuojant labai daug laiko susirasti geriausią kelionės kryptį – atviros. Svarbiausia mokėti ieškoti ir apie tai – šiame straipsnyje.

 1. Naujienlaiškiai. Jeigu norite visada būti informacijos apsuptyje – tokiu atveju užsiprenumeruokite didžiausių kelionių agentūrų naujienlaiškius. Daugelis siunčia ne tik suplanuotas keliones, tačiau ir pavienius bilietų pasiūlymus. Pigūs lėktuvo bilietai pateikiami ir pačių avia linijų internetiniuose puslapiuose, tad tai dar viena vieta, kur verta užsisakyti naujienlaiškį.
 2. Sezono pasiūlymai yra vienas geriausių būdų įsigyti pigius bilietus. Suprantama, kad ne sezono metu sutaupyti yra paprasčiau, tačiau net ir vasaros metu bilietas gali kainuoti nedaug. Ypač tokiu atveju, kai įsigyjate jį prieš gerus pusę metų. Norėdami sutaupyti – atsižvelkite į sezoniškumą.
 3. Yra labai daug internetinių puslapių, kurie skirti pigiausio skrydžio paieškai. Paprasčiausiai suveskite norimą datą ir jeigu tiksliai žinote kur norite – kryptį. Sistema Jums pasiūlys pačius tinkamiausius ir pačius pigiausius bilietus. Vėlgi, čia irgi galima užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Papildomai kasdien tikrinkite pasiūlymus. Tai užima vos kelias minutes, o sutaupyti galima net kelis kartus.
 4. Paskutinės minutės pasiūlymas – puikus būdas pasiekti net ir pačius tolimiausius kraštelius vos už kelis eurus. Paprasčiausiai likus kelioms valandoms iki skrydžio pamatoma, kad lėktuve liko vietų ir norint jas pilnai užpildyti siūlomi pigūs bilietai. Čia jau atsitiktinumas, tačiau jeigu reguliariai sekate informaciją – didelė tikimybė, kad rasite ir Jums tinkamiausią pasiūlymą.
 5. Tiesiogiai avia linijos dažniausiai pardavinėja bilietus kur kas pigiau nei kad agentūros arba sistemos, kuriose talpinami pasiūlymai. Taigi, radus Jums tinkamą pasiūlymą būtinai nueikite į avia linijos puslapį ir pirkite tiesiai iš ten.
 6. Jeigu norite aplankyti visą pasaulį ir jums jokio skirtumo kur skristi – tokiu atveju verta pasinaudoti specialiais internetiniais puslapiais, kurie padeda pagal Jums tinkamą datą surasti patį pigiausią skrydį. Kur? Įvairiai, tačiau čia jau sistema pasiūlo pagal datą bei kainą.
 7. Daugelis teigia, kad apie skrydžius sužino iš socialinių tinklų. Taigi, toks puslapis kaip facebook gali jums padėti susirasti pigų bei norimą skrydžio bilietą.
 8. Dažniausiai labai anksti ryte arba vakare skrydžiai kainuoja kur kas pigiau. Suprantama, kad tai kelionėms suteikia nemažai diskomforto, tačiau jeigu jums svarbesnis jūsų piniginės turinys – tokiu atveju tai puikus būdas sutaupyti.
 9. Daugelis avia linijų siūlo lojalumo korteles, kurios padeda nemažai sutaupyti. Tiesa, jos suteikiamos tik tiems, kurie daug keliauja.
 10. Ieškodami pigiausio bilieto nepamiškite, kad visada verta palyginti skirtingų internetinių puslapių pasiūlymus. Tendencinga, tačiau kai kuriuose kaina dažniausiai mažesnė, tad jeigu galima sutaupyti kad ir kelis eurus – kodėl gi ne.

Pigiai keliauti galima ir pigumas nebūtinai reiškia, kad kelionė bus nekomfabili. Svarbiausia yra sekti pasiūlymus ir suradus tinkamą – kuo greičiau juo pasinaudoti. Juk bilietų skaičius ribotas, tad jeigu ne jūs – įsigyti gali kažkas kitas!

2 komentarai(-ų) “Kaip ieškoti pigių lėktuvo bilietų? Praktiniai patarimai keliaujantiems

 1. Aš pats irgi dažnai paieškau pigesnių lėktuvo bilietų. Tačiau nevisada pavyksta. Turiu merginą gyvenančią švedijoje. Todėl dažniau renkuosi keltą, nes tai saugus ir laiko patikrintas keliavimo būdas. Kainos nesikandžioja, o kelionės nereikia planuoti pagal lėktuvo bilieto kainą, nes jos visada būna labai panašios. Todėl jei keliauju į skandinavijos šalis, renkuosi keltus

 2. Jūs mieli žurnalistai,atvažiuokite į Algirdo g.atkarpą nuo Archyvo gatvelės link Kauno klinikų jūs pamatysite kaip tvarkosi miestas.Pilnai užstatyta gatvė automobiliais,praeiti sunku,o ką daryti spec.automobiliams.Kreipėmės į tą gražuolį ne vieną kartą,jokios reakcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite