Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip išsirinkti garažo vartus?

Kaip išsirinkti garažo vartus?

Garažo vartų pirkimas – nemažos išlaidos, todėl verta viską kruopščiai suplanuoti. Renkantis vartus reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, įskaitant sklypo ir transporto priemonės dydį, garažo aukštį ir įvažiavimo angos dydį. Asortimentas yra nemažas, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkamus. Be pačių vartų, svarbi ir vartų automatika. Šiame straipsnyje aptarsime, į ką atkreipti dėmesį užsisakant garažo vartus.

 Kas svarbu, renkantis garažo vartus?

Labai svarbus yra staktos aukštis, kuris turėtų būti ne mažesnis kaip 120 mm, kad vartai būtų efektyviai valdomi tiek rankomis, tiek naudojant pavarą. Taip pat svarbu ir gylis, ypač jei naudojamas garažo vartų variklis – tokiu atveju garažo ilgis turėtų būti ne mažesnis nei 3000 mm.

Taip pat svarbūs yra ir šoniniai tarpai. Jie turėtų būti 100 mm pločio. Tai leidžia naudoti bet kokias vartų kreipiančiąsias. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar ant lubų ar sienų nėra langų ar konstrukcinių sijų, kurios galėtų trukdyti įrengti vartus.

Kokio dydžio turi būti durys?

Durų dydis yra labai svarbus. Jis priklauso nuo daugelio veiksnių, į kuriuos būtinai turime atsižvelgti. Pirma, turime žinoti savo automobilio matmenis. Geriausia rinktis šiek tiek didesnius vartus, kad persėdus į didesnį automobilį mums nekiltų problemų įvažiuoti į garažą. Jei išvažiuodami turime šiek tiek manevruoti, taip pat verta rinktis didesnius vartus.

 Nepamirškite saugumo

 Prieš įsigydami garažo vartus įsitikinkite, kad jie turi saugos priemones, apsaugančias nuo prispaudimo, užstūmimo ar įpjovimo. Pravartu rinktis tokius, kurie turi apsaugą nuo kritimo, kai lūžta spyruoklė.

Estetika taip pat svarbi

Garažo vartai yra nemaži, todėl jie tikrai išsiskiria iš fasado. Vartų išvaizda turėtų derėti prie fasado, stogo ir kitų namo apdailos elementų. Įvairių tipų garažo vartų rasite internetinėje svetainėje: dextera.lt.

Rinkitės patogumą ir automatizavimą

 Vartų automatika neabejotinai yra patogumas naudotojui. Valdiklis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, kurio veikimo nuotolis gali siekti iki kelių metrų. Tai leidžia atidaryti ir uždaryti vartus neišlipant iš automobilio. Tai didelis privalumas, ypač lietingu oru, taip pat žiemą. Dar vienas vartų automatikos privalumas, be abejo, yra apsauga nuo įsilaužėlių. Vartus galima atidaryti tik nuotolinio valdymo pulteliu, o atidaryti vartus iš lauko labai sunku ir užima daug laiko. Įsigiję modelį su automatika, sutaupysite laiko ieškodami tinkamos sistemos ir pinigų atskiram jos įsigijimui ateityje. Be to, kai sistemoje įrengtas papildomas akumuliatorius, vartus galėsime valdyti net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE