Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Kalvarijoje pradėti Seinų gatvės rekonstrukcijos darbai

Kalvarijoje pradėti Seinų gatvės rekonstrukcijos darbai

 

2017 m. liepos 3 dieną Kalvarijos savivaldybės administracija sudarė darbų viešojo pirkimo ir pardavimo sutartį su kelių statybos bendrove UAB „Parama“.  Sutartyje numatoma Seinų gatvės rekonstrukcijos darbus atlikti per 24 mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos. Bendra darbų atlikimo suma – 246 327,14 tūkst. Eur, iš kurių 166,6 tūkst. Eur skirta iš šių metų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, o likusioji dalis bus padengta iš tos pačios programos lėšų kitais metais.

Kalvarijos savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimu Nr. T-58 „Dėl Kalvarijos savivaldybės objektų, finansuojamų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti 2017 metais, sąrašo“buvo patvirtintas tvarkytinų objektų sąrašas. Visiems sąraše išvardintiems darbams buvo skirta 396,5 tūkst. eurų. Didžioji dalis skirtų lėšų teko būtent Kalvarijos miesto Seinų gatvės rekonstrukcijos darbams. Posėdyje buvo akcentuota, jog Seinų gatvės būklė yra prasčiausia Kalvarijos mieste, o remonto darbai šioje gatvėje yra pirmas prioritetas esamų prioritetų sąraše.

Ilgą laiką netvarkytoje gatvėje statybininkų technika jau pradėjo vykdyti paruošiamuosius darbus. Rekonstrukcijos metu bus vykdomi žemės darbai, nutiesta nauja Seinų gatvės važiuojamosios dalies atkarpa. Bus pasirūpinta naujais lietaus nuotekų surinkimo tinklais,borteliais ir kelkraščiais, taip pat tinkamu kelio dangos ženklinimu, reikiamų ženklų įrengimu bei darbų metu pažeistų želdinių atsodinimu.

Aistės Lenkauskaitės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE