Pagrindinis > Regione > Kultūra > Kalvarijos viešojoje bibliotekoje – naujos kalvarijiečio knygos pristatymas ir margučių paroda

Kalvarijos viešojoje bibliotekoje – naujos kalvarijiečio knygos pristatymas ir margučių paroda

 

Balandžio 7 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys „Bendraukime per kūrybą“. Jo metu buvo pristatyta  kalvarijiečio literato Edmundo Venslovos  knyga „Vidurnakčio lietus“  bei Kalvarijos bendruomenės narių margučių paroda.

Romanas „Vidurnakčio lietus“ – dvidešimt penktoji kalvarijiečio knyga. Autorius pasakojo, kaip gimė šis kūrinys, buvo prisimintos ir kitos Edmundo Venslovos išleistos knygos. Ištrauką iš naujo leidinio skaitė Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyrius vedėja Sigita Palionienė.

Pristatant margučių parodą, kalbėjo Kalvarijos bendruomenės pirmininkas Algirdas Valenta. Jis pasidalino mintimis ir bendruomenės planais, visus kvietė aktyviai įsijungti į bendrą veiklą, apžvelgė jau nuveiktus darbus. Apie margučių parodą, jos autorius kalbėjo margintoja Salomėja Belevičienė. Nuotaikinga muzika renginio metu džiugino Kalvarijos bendruomenės ansamblis „Jovaras“, vadovaujamas Inos Ziminskienės. Renginį „Bendraukime per kūrybą“ vedė Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Asta Jankeliūnienė.

Renginio dalyviai sveikino Edmundą Venslovą, išleidusį naują knygą, ir margintojas, surengusias puikią parodą. Visiems linkime neužgęstančios kūrybinės liepsnos, gražių ir prasmingų darbų.

Paroda bibliotekoje veiks iki balandžio 24 d.

Kviečiame ją aplankyti.

Bibliotekos informacija

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE