Pagrindinis > Naujienos > Kamuolio žongliravime konkurse – rekordinis dalyvių skaičius

Kamuolio žongliravime konkurse – rekordinis dalyvių skaičius

Kovo 2 dieną Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ penkioliktasis etapas, kuriame dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius  – 174 mokiniai.

Entuziazmu trykštantys fizinio ugdymo mokytojai Andrius Larčenka ir Evaldas Grigaitis aktyviai motyvavo visus penktų, šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokinius išbandyti save individualioje kamuolio žongliravimo rungtyje. Mokiniai vieni kitus palaikė plojimais skatindami žongliruoti kamuolį kuo daugiau kartų, taip suteikiant vieni kitiems pasitikėjimo ir drąsos.

Neįtikėtina, kad tiek mokinių norėjo dalyvauti ir išbandyti save kamuolio žongliravimo konkurse. Džiaugiamės kartu su kolega Evaldu Grigaičiu, jog mokiniai mūsų mokykloje yra tokie fiziškai aktyvūs ir motyvuoti. Toks konkursas tik parodo, kad vaikams įdomios įvairios fizinio aktyvumo veiklos, o jei dar tenka varžytis, tai kiekvienas nori pasirodyti kuo geriau – savo mintimis pasidalino fizinio ugdymo mokytojas Andrius Larčenka.

Tarp visų dalyvavusių mokinių sėkmingiausiai pasirodė Ieva Ivanauskaitė ir Nojus Kliučininkas, kurie pateko į finalinį etapą.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE