Pagrindinis > Dėmesio! > Kazlų Rūdos šventėje dalyvaus visas būrys žinomų atlikėjų

Kazlų Rūdos šventėje dalyvaus visas būrys žinomų atlikėjų

 Prasidėjus rugsėjui ir nuaidėjus mokyklų skambučiams, Kazlų Rūda kviečia gyventojus ir miesto svečius dar šiek tiek stabtelėti ir prisiminti vasaros akimirkų šėlsmą Kazlų Rūdos šventėje! Rugsėjo 10 dieną miškų apsuptyje tarp Kauno ir Marijampolės įsikūrusiame Kazlų Rūdos mieste susirinkusiems geriausius kūrinius dovanos visas būrys žinomų atlikėjų, čia mėgstamas veiklas atras ir vaikai, ir amatų mėgėjai, ir įvairaus amžiaus muzikos bei sporto mylėtojai.

     Šventės kulminacija vyks vakare, 18:30 val. prasidės iškilmingoji šventės dalis su televizijos laidų vedėju Ignu Andriukevičiumi, koncertinę programą atliks orkestras Vilniaus Sinfonietta su maestro Vytautu Lukočiumi priešaky, orkestrui talkins žavingieji solistai Evelina Sašenko, Česlovas Gabalis bei Povilas Meškėla. Po jų visus šėlti muzikos ritmu pakvies Donatas Montvydas su grupe bei jaunimo pamėgta grupė 8 Kambarys. Dienos metu sporto gerbėjams organizatoriai taipogi turi ką pasiūlyti – nuo ryto vyks įvairių sporto sričių finalinės varžybos Kazlų Rūdos taurei laimėti, 11 val. miesto parke šurmuliuos gausų gerbėjų būrį sutraukiantis OCR bėgimas su kliūtimis, o 14 val. V. Borisevičiaus g. aikštelėje vyks galiūnų varžybos “Europos komandinė taurė 2022”, į varžybas atvyks ne tik mūsų krašto žinomiausias galiūnas Žydrūnas Savickas, tačiau ir stipruoliai iš visos Europos varžysis su savo komandomis, siekdami būti pripažinti geriausiais Europoje.

     Vidurdienį mažieji Kazlų Rūdos šventės lankytojai kviečiami atvykti prie didžiosios scenos, kur vyks kapitono Flinto pramogos vaikams, vaikų ir jaunimo kolektyvų koncertas, batutai, piešimas ant veidukų bei animatoriai. Į edukacines veiklas įtrauks šventės partnerio Kauno miesto muziejaus edukacijos. Specialios ceremonijos metu bus nominuotas Lietuvos Kalvių Kalvis 2022, taip pat įteiktas sveikiausios Kazlų Rūdos įmonės/įstaigos apdovanojimas. Kol vaikučiai bus įnikę į pramogas, tėveliai galės apsidairyti čia pat vykstančioje amatų, vietos bendruomenių bei kulinarinio paveldo mugėje.

      Rugsėjo 11 dieną, antrąją Kazlų Rūdos šventės dieną visi kviečiami pasinerti į chorinės muzikos pasaulį su Šiaulių berniukų ir jaunuolių choru „Dagilėlis”, koncertuosiančiu Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje iškart po 12 val. Šv. Mišių. Paminėtina tai, kad choro vadovas Remigijus Adomaitis yra kazlųrūdietis ir nekantriai laukia pasirodymo savo gimtajame mieste. Šis koncertas yra jau tradiciniu tapusio III tarptautinio Rimvydo Žigaičio menų festivalio dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

     Kazlų Rūdos šventės renginiai nemokami, juos organizuoja Kazlų Rūdos kultūros centras, Kazlų Rūdos sporto centras bei Kazlų Rūdos savivaldybė, šventės partneris – Kauno miesto muziejus. Mecenatas STIHL bei daugelis rėmėjų, kurie bus paminėti miesto šventės metu. Tikimąsi, jog ši besitęsianti tradicija ir toliau sukvies lankytojus iš visos Lietuvos ir paskatins dar labiau pažinti Kazlų Rūdą bei jos lankytinas vietas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE