Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI IV. „Wakefield“: vandenlenčių sporto fanatikams ir ne vien jiems!

Keliaukime po Marijampolės apskritį LĖTAI IV. „Wakefield“: vandenlenčių sporto fanatikams ir ne vien jiems!

Kontaktai:

Tinklapis: www.wakefieldcable.lt,

tel. nr.: +370 652 06191.

Bebruliškės kaime, Kazlų Rūdos sav., žuvininkystės ūkio „UAB Karpis“ teritorijoje įsikūręs vandenlenčių sporto parkas „Wakefield“ beveik 10 metų teikia vandenlenčių sporto paslaugas, organizuoja vakarėlius, gimtadienius, sporto varžybas, o netoliese vykdoma  ir pramoginė žvejyba.

Vandenlenčių sporto parkas įsikūręs pakankamai atokioje vietoje tarp miškų ir laukų. Visa žuvininkystės tvenkinių teritorija sudaro apie 450 ha vandens ploto, kuriame gausu įvairių paukščių bei smulkiosios faunos. Šiuose plotuose ateityje planuojama įrengti pėsčiųjų takus su stotelėmis (terasomis) paukščiams stebėti.

Vandenlenčių parkas veikia tik šiltuoju metų laiku, sezoną dažniausiai pradeda  balandžio pabaigoje ir baigia rugsėjo gale. Savo klientams parkas patrauklus pirmiausiai dėl to, kad įkurtas atokioje vietoje, gamtoje. Aplink nevažinėja automobiliai, nėra pagrindinių kelių, žmonės gali ramiai atsipalaiduoti prie vandens, maudytis su vaikais ir aktyviai poilsiauti plaukiodami vandenlente.

Parke suteikiama visa reikalinga nuominė įranga, apsauginės priemonės. Taip pat  suteikiami profesionalūs apmokymai ir lankytojai prižiūrimi visą jų buvimo laiką. Vandenlentės valdymo paslapčių čia gali pasimokyti net pradinukai, o didesnės patirties turintiems sportininkams suteikiamos visos sąlygos išmokti sudėtingesnių triukų.

Beje, parke smagiai laiką praleidžia ir žmonės, kurie nenori plaukioti. Ant kranto yra  didelė (120 kvadratinių metrų) terasa su lauko baldais. Čia galima pasivaišinti ledais, kava ar sulčių kokteiliais. Pagal užsakymą įmonių vakarėliams ar gimtadieniams specialiai gaminamas ir maistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE