Pagrindinis > Dėmesio! > „Kinas ant ratų“ nusileidžia į Marijampolės aerodromą

„Kinas ant ratų“ nusileidžia į Marijampolės aerodromą

Šalyje susidariusi situacija ir įsitvirtinęs karantinas sujaukė ne vieno žmogaus įprastą dieną. Tačiau ir karantino metu galima laisvalaikį leisti saugiai net ir išėjus iš namų. Taip asociacijos „Jaunimas YRA“ nariams ir VšĮ Marijampolės telekinas gimė idėja suorganizuoti „Kino ant ratų“ filmų vakarą.

Filmų vakaras vyks „Drive in“ principu, atsiradusiu dar antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Tai kino platforma, kurioje žiūrovai atvyksta automobiliais dideliame plote, kurio gale įrengtas ekranas. Garsas transliuojamas FM bangomis, kurios užtikrina garso kokybę, nepaisant kokiu atstumu esate nutolę nuo ekrano. Tai ne tik alternatyva kino teatrų mėgėjams, kurie gali stebėti filmus dideliame ekrane, bet ir žmonėms, kuriems norisi išeiti iš namų, dalyvauti renginiuose, nepažeidžiant karantino taisyklių.

„Jaunimas YRA“ asociacijos nariai džiaugiasi, kad kartu su VšĮ Marijampolės telekinas įgyvendina „Kino ant ratų“ idėją. „Reaguodami į susiklosčiusią situaciją nedvejodami pradėjome organizuoti neįprastą filmų vakarą. Marijampolės telekino sukaupta patirtis bei mūsų organizacijos narių jaunatviškas noras įgyvendinti naujas idėjas ir kurti kokybišką turinį miesto gyventojams bei skatinti bendruomeniškumą – duetas, kuris nuobodžius karantino vakarus nuspalvins filmų spalvomis neįprastame kino vakare“ – teigia asociacijos prezidentė Raimonda Bogužaitė.

„Karantinui pakoregavus mūsų įprastą dienotvarkę svarbu, jog naujausi kino industrijos kūriniai būtų rodomi ir žmonės turėtų galimybę juos žiūrėti ir mėgautis. Smagu, kai yra matomas bendruomenės susidomėjimas kinu, to įrodymas – sausakimšos kino teatro salės tik pasirodžius naujiems filmams, todėl ir karantino metu negalime pamiršti bendruomenės, kuri laukia ir nori matyti kino filmus. „Kinas ant ratų“ – galimybė apsilankyti kitokiame kino teatre ir mėgautis filmais mums visiems sudėtingu laikotarpiu“ –  tvirtino VšĮ Marijampolės telekinas laikinai einanti direktorės pareigas Aušrinė Šimaitienė.

„Kinas ant ratų“ vyks gegužės 12 d. (antradienį) Sasnavos aerodrome. Bus vykdomi du kino seansai: I seansas 21:30 val. „Augintiniai susivienija“, o II seansas 00:00 val. „Tobulas pasimatymas“. Bilietai platinami Paysera platformoje. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip 2 asmenys, išskyrus šeimos narius (rekomenduojame turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą).

Organizacijos nariai neslepia džiaugsmo, turėdami galimybę įgyvendinti „Kino ant ratų“ idėją kartu su VšĮ Marijampolės telekinas, ir nekantrauja juo pasidalinti su kiekvienu iš Jūsų. „Jaunimas YRA“ tikisi, kad tai taps gražia tradicija ne tik karantino metu ir ji suburs ne tik kino entuziastus, bet ir visus, norinčius praleisti laisvalaikį kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE