Pagrindinis > Regione > Kultūra > Klausytojų širdis sušildė Marijampolės ir Norvegijos vyrų dainos

Klausytojų širdis sušildė Marijampolės ir Norvegijos vyrų dainos

 

Marijampolėje lankėsi susigiminiavusio Kvamo miesto vyrų choras „Laudamus“ iš Norvegijos. Evangelikų liuteronų bažnyčioje choras „Laudamus“ kartu su Kultūros centro vyrų vokaliniu ansambliu „Sūduvietis“ surengė bendrą koncertą, kuriame skambėjo sakralinės ir pasaulietinės muzikos kūriniai.

Koncerto metu vyrų atliekamos giesmės šlovinančios Dievą ir gražiai skambančios dainos sužavėjo susirinkusius žiūrovus darniu skambėjimu bei spalvingumu.

Marijampolės savivaldybės vardu svečius iš Norvegijos pasveikino „Sūduviečio“ ansamblio dainininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius.

Koncerto pabaigoje abu kolektyvai kartu atliko bendrą kūrinį „Tu mane pakylėjai“, kuris savo gražiu skambesiu suteikė harmoningą bendrystės jausmą, kuris parodė, kad muzika atveria stebuklingas galias ir ji neturi kalbos barjero.

Koncertą surengusiems kolektyvams klausytoju vardu padėkojo Marijampolės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Vaidas Klesevičius.

„Džiaugiuosi, kad gražiai skambanti muzika ir darnūs marijampoliečių ir norvegų vyrų balsai pratutino bendruomenės kultūrinį gyvenimą ir sušildė klausytojų širdis“, – sakė kunigas V. Klesevičius.

Svečiai Marijampolėje lankėsi ir su vyrų ansambliu „Sūduvietis“ susitiko pirmą kartą. Tačiau šiltas pavasariu alsuojantis koncertas gal būt nuties pradžią draugystei su bendraminčiais ir leis išsipildyti ateities siekiui – dar kartą padainuoti kartu Lietuvoje arba Norvegijoje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE