Pagrindinis > Naujienos > Kodėl verta tapti kariu?

Kodėl verta tapti kariu?

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.” susitikimas su KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 105 lengvosios pėstininkų kuopos vadu, kapitonu Arūnu Didvaliu ir jį lydinčiu  grandiniu Pauliumi Žaliausku. Susitikimą kapitonas pradėjo įtaigiais žodžiais apie Lietuvos kariuomenę: „Šiandienos Lietuvos kariuomenė – tai motyvuota kariuomenė, pasirengusi ginti šalį kartu su visa tauta“.

Kapitonas A.Didvalis papasakojo apie savo veiklą, supažindino su tarnyba Lietuvos savanorių pajėgose, kvietė įsijungti į savanorių gretas. Mokiniai turėjo galimybę detaliau susipažinti su Lietuvos kariuomenės vizija, Lietuvos kariuomenės vertybėmis, pagrindiniais kariuomenės uždaviniais taikos metu bei septyniomis priežastimis, kodėl verta tapti kariu. Kapitonas Arūnas Didvalis suteikė mūsų mokyklos moksleiviams puikią galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomenės savanorystės privalumais, pasakojo apie nuveiktus darbus, įgytą patirtį atliekant užduotis. Su dideliu susidomėjimu mokiniai klausėsi pasakojimo, kaip derinama karinė tarnyba ir civilių gyvenimas. Net ir po susitikimo mokiniai pasiliko Iškilmių salėje, kad dar galėtų pasikalbėti. Jaunieji mokyklos šauliai Edvardas ir Gediminas dalijosi su kariškiais  pasakojimais apie savo patirtis, domėjosi apie kario profesiją užduodami vis naujų ir naujų klausimų.

Profesijos pasirinkimas – atsakingas žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Labai svarbu teisingai priimant šį sprendimą. Todėl reikia objektyviai įvertinti savas galimybes, atsidavimą, entuziazmą,  norą pažinti, mokytis ir tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE