Pagrindinis > Dėmesio! > Konferencija „Užmutink aplinką“ kviečia išgirsti save

Konferencija „Užmutink aplinką“ kviečia išgirsti save

Kaip dažnai norisi „užmutinti“ kitus dėl keliamo streso? Norisi siekti savo tikslų, realizuoti idėjas, bet abejojama dėl aplinkinių daromos įtakos ar egzistuojančių stereotipų? Visus, norinčius rasti išeitį iš šių situacijų „Jaunimas YRA“ kviečia į konferenciją „Užmutink aplinką“, kuri vyks birželio 4 d. 18 val., Marijampolės kultūros centre (gyvai).

Šiandieninėje socialinių tinklų visuomenėje susiduriame su daugybe išankstinio nustatymo apraiškų, stereotipų, kurie skatina vadovautis įvairiomis išvaizdos, profesijos, elgesio normomis. Vis sunkiau pasitikėti savimi ir savo pasirinkimais. 

Asociacijos „Jaunimas YRÀ” komanda įgyvendina Europos solidarumo korpuso programos finansuojamą projektą „Inner love“, kurio metu nori paskatinti Marijampolės bendruomenę, ypatingai jaunus žmones, atsiriboti nuo kuriamų stereotipų, normų ir klausyti savęs, geriau save pažinti ir suprasti.

Konferencijoje „Užmutink aplinką“ dalyvaus įvairių sričių atstovai, kurie įkvėps ir padės labiau susikoncentruoti į savo vidinį pasaulį, pamokys kaip kreipti mažiau dėmesio į neigiamą aplinką. Pasimatysime su Agne Kulitaite – influencere, 15min portalo „Ypatingos“ puslapio ambasadore, kuri nebijo reikšti savo nuomonės net ir opiausiais klausimais. Stereotipus apie vyriškas ir moteriškas profesijas laužys pilotė Greta Adlytė. Aktorius ir renginių vedėjas Zigmantas Baranauskas pasidalins, kaip reikia teisingai realizuoti save neklausant aplinkinių nuomonės. Mados namų „EV“ įkūrėja ir verslininkė Erika Vitulskienė pasidalins, kaip įsiklausyti į širdies, o ne aplinkos norus bei papasakos, kaip pavyko sulaužyti išvaizdos stereotipus, kuriant drabužius „plus size“ moterims. Konferenciją moderuos visuomenininkas bei ekonomikos ir verslumo pagrindų mokytojas Klaudijus Melys.

Organizatoriai tikisi, jog pasibaigus renginiui dalyviai jausis labiau įkvėpti nesivadovauti visuomenės kuriamomis normomis, tačiau ras stiprybės dažniau pasitikėti savimi bei girdėti savo širdies balsą.

Birželio 4 dieną 18 valandą, Marijampolės kultūros centre susitikime konferencijoje „Užmutink aplinką“, kurioje tikrai netruks gerų emocijų!

Renginio metu rekomenduojama laikytis nustatytų saugumo sąlygų dėl COVID-19.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE