Pagrindinis > Naujienos > Konstitucijos egzamino II etape – keturi marijampoliečiai!

Konstitucijos egzamino II etape – keturi marijampoliečiai!

 

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino pirmajame etape rugsėjo 27 d. Marijampolės savivaldybės administracijoje dalyvavo 8 marijampoliečiai, panorę pasitikrinti teisines žinias. Tarp jų nebuvo nė vieno, turinčio teisinį išsilavinimą ar jo siekiančio.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais I etapo egzaminas truko 45 min., dalyviai atsakinėjo į 30 uždarų klausimų. Į antrą egzamino etapą turėjo teisę patekti tik tie, kurie teisingai atsakė į 25 ar daugiau klausimų. Šį barjerą šiemet perkopė keturi marijampoliečiai.

Dalyvauti II etape, kuris vyks spalio 11 d., iškovojo teisę jau devintą kartą organizuojamame egzamine dalyvavęs buvęs inžinierius, dabar pensininkas Andrius Rakauskas (28 teisingi atsakymai)., ne pirmą kartą egzamine dalyvaujanti Evelina Minsevičiūtė (27 teisingi atsakymai) bei Karolis Sinskas (27 teisingi atsakymai) ir Jurgita Būdžiuvienė (25 teisingi atsakymai), kurie teisines žinias panoro pasitikrinti pirmą kartą.

Konstitucijos egzamino, kuris šiais metais buvo rengiamas jau dešimtą kartą, laimėtojai bus pasveikinti spalio 26 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių prizai.

Konstitucijos egzaminą, kaip visuotinė teisinių žinių patikrinimo akciją, organizuoja Teisingumo ministerija ir partneriai. Egzamino globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE