Pagrindinis > Kitos temos > Kova su plaukų slinkimu: kas padės?

Kova su plaukų slinkimu: kas padės?

Kad sveiki ir vešlūs plaukai yra ypač didelė puošmena, dėl to abejonių nekyla niekam. Tačiau, kad plaukų slinkimas ne juokais gali sugadinti ne tik šukuoseną, bet ir nuotaiką, tai – taip pat ne paslaptis. Taigi, kiekvienas, kuris susiduria su šia problema, yra priverstas kelti klausimą: kas padės? Pasirodo, sprendimų tikrai yra ir ne vienas.

Specialiai šiam tikslui skirtos plaukų priežiūros priemonės

Šampūnas – viena iš plaukų priežiūros priemonių, kuri naudojama, jei ne kiekvieną dieną, tai bent kelis kartus per savaitę. Tačiau svarbu nepamiršti, kad būtent ši priemonė gali ne tik padėti užtikrinti plaukų švarą, bet ir būti puikia pagalbininke, kovojant su plaukų slinkimu. Taigi, belieka tik išsirinkti specialiai šiam tikslui skirtą šampūną. Ypač didelį pasirinkimą, aukštos kokybės šampūnų, skirtų kovai su plaukų šampūnu, rasite užsukę į https://garbane.lt/254-sampunai-nuo-plauku-slinkimo.

Išmokite nusiraminti, atsipalaiduoti

Daugelis labai nustemba sužinoję, kad plaukų slinkimas gali prasidėti dėl… pernelyg dažnai patiriamo didelio streso. Verta žinoti, kad būtent dėl streso, gali sutrikti hormonų, atsakingų už plaukų augimą, gamyba. Tad, jei taip nutinka, plaukai tiesiog pradeda slinkti. Tad, jei įtariate, jog šis procesas jums ir ėmė kamuoti būtent dėl streso, pats metas pasidomėti, kaip su juo kovoti, kaip išmokti atsipalaiduoti, nusiraminti.

Ar mityba – visavertė?

Dar vienas dalykas, kurį tiesiog būtina padaryti, susidūrus su plaukų slinkimu, tai – atsakingas žvilgsnis į jūsų pačių mitybą. Ar ji tikrai yra visavertė? Jei jums trūksta vitaminų ar mikroelementų, tai pats metas pakeisti savo racioną, įtraukiant į jį kuo daugiau šviežių vaisių, daržovių, riešutų.

Ar pastarąjį pusmetį vartojote stiprius vaistus?

Kai kurioms ligoms gydyti dažnai prireikia stiprių vaistų. Tad, jei toks gydymas buvo paskirtas jums, ir būtent o to pastebėjote, jog slenka plaukai, tai gali būti vaistų kaltė. Tad sekantį kartą būtina pasikonsultuokite su gydytoju – galbūt įmanomi kitokie gydymo būdai, nepakenkiant plaukų būklei?

Komentaras “Kova su plaukų slinkimu: kas padės?

  1. Naudoju plaukų kaukes, jei rišuosi, tik šilko gumyte, tačiau po žiemos plaukai labai nualinti, praradę gyvybingumą. Plaukų kaukes naudoju, slinkimo didelio atrodo nėra, bet ir grožio ne per daugiausiai. Ar veiksmingi papildai plaukams ir kokių veikliųjų medžiagų turėtų būti turtingi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE