Pagrindinis > Dėmesio! > Kurkime „Miesto dienų 2015“ šventę kartu. Pasiūlyk šventei naujų idėjų!

Kurkime „Miesto dienų 2015“ šventę kartu. Pasiūlyk šventei naujų idėjų!

 

Prasidėjo pasirengimas Marijampolės „Miesto dienų 2015“ šventei. Kovo 9 d. vyko pirmasis „Miesto dienų 2015“ šventinių renginių organizavimo darbo grupės, vadovaujamos Savivaldybės mero pavaduotojo Sigito Valančiaus, pasitarimas. Jame aptarta šventės struktūra, numatyti pasirengimo darbai, susitikimai dėl šventės programos sudarymo.

Pagrindiniai „Miesto dienų 2015“ šventiniai renginiai vyks gegužės 29 – 31 dienomis. Atsižvelgiant į tai, kad 2015 metai paskelbti Etnografinių regionų metais, šių metų „Miesto dienų“  šūkis -„Marijampolė – Sūduvos širdis“. Esame Sūduvos etnografinio regiono centras, todėl šis šūkis ir turėtų būti visos šventės rengimo idėjos pagrindas, kad galėtume pristatyti etninį išskirtinumą ir atskleisti šiandieninį kultūrinį savitumą.

Pradėtas dėlioti „Miesto dienų2015“ šventės scenarijus, į kurį norėtųsi įtraukti kuo daugiau įvairių marijampoliečių grupių sumanymų, kūrybinių idėjų ir pasiūlymų, kad jie sustiprintų mūsų bendruomeniškumą, suvienytų pagrindinei šventės įdėjai – pristatyti tai, kuo didžiuojasi Sūduvos kraštas ir ką gražaus bei išskirtinio turi kiti etnografiniai regionai.

Marijampolė – tai mes, todėl labai norėtųsi, kad vienos labiausiai miesto bendruomenės laukiamos „Miesto dienų 2015“ šventės programa ir šiemet būtų turtinga renginių tiek mažiems, tiek vyresniems žmonėms, o jais pasidžiaugti galėtų ne tik marijampoliečiai, bet ir šventės svečiai.

Kreipiamės į visus kviesdami prisijungti prie šventės rengimo ir pateikti naujų idėjų, nes ir pavieniai, ir kolektyvų pasiūlymai galėtų papildyti šventinių renginių programą. Siūlydami idėjas ar projektus, kuriems reikia didesnės finansinės ar organizacinės pagalbos, nurodykite ir turimus bei galimus finansavimo šaltinius, organizavimo galimybes. Norėtume sulaukti naujų pasiūlymų, kuriuos įgyvendinus šventė taptų dar labiau įsimintina, joje atsispindėtų išskirtinė, tik Marijampolei būdinga šventės dvasia, kviečianti pažinti sūduvių svetingumą, smagiai ir išradingai švęsti.

Kviečiame iki balandžio 10 dienos savo sumanymus, pasiūlymus, galimus projektus siųsti  el. paštu: sigitas.valancius@marijampole.lt arba danguole.micutiene @marijampole.lt, arba adresu J. Basanavičiaus a. 1, 68307 Marijampolė, su nuoroda „Pasiūlymai „Miesto dienų 2015“ šventei“.

Danguolė MICUTIENĖ

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite