Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečia Sūduvos fotoklubo narių fotografijų paroda JUDESY

Kviečia Sūduvos fotoklubo narių fotografijų paroda JUDESY

 

Paroda, kaip tradicija, surengta pavasariui įsibėgėjus, skirta Marijampolės šventei – MIESTO DIENOS 2016, Marijampolės kultūros centre bus pristatyta gegužės 25 d. 17 val.  

„Judesio“ kalba plačiąja prasme – mūsų ieškojimai, subjektyvūs pasirinkimai, emocijos, jausmai… Visi judame, nesustodami judame (pakol gyvi esame) mums skirto gyvenimo „ratu“. „Gyvenimo ratas“, dar vadinamas „harmonijos ratu“, – tai mūsų darbas, poilsis, hobis, draugai, šeima, sveikata, pinigai […], kas kiekvienam yra svarbu, visko visiems reikia, viską turime patirti, pajusti, išmėginti ar… pagauti, užfiksuoti ir atspausti, ką ir padarė šios parodos autoriai. TAS „kažkas“ judesy virto stabiliu spalvotu (ar monochrominiu) vaizdu. Tačiau judesy tikrai „kažkas“ visada pasilieka. Pasilieka mūsų visų mintys, viltys, pamąstymai ir… laikas.

Judesio vaizdinė išraiška – žinutė mums ne tik apie TĄ „kažką“ judesy ar apie patį judėjimą, gyvenimą, bet ir apie mus pačius, tad MES PRISISTATOME: Antanas Beniulis, Egidijus Bičkus, Asta Čebatorienė, Valentinas Juraitis, Laima Grigaitytė, Antanas Gudelevičius, Laimutė Kraukšlienė, Romas Linionis, Almas Matulaitis, Vytautas Paliulis, Vytenis Skroblas, Kristina Strolienė, Šarūnas Martišius, Irena Tamulynienė ir Edmundas Urbanavičius.

Paroda veiks iki rugpjūčio 9 d.

Laimutė KRAUKŠLIENĖ,

klubo pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE