Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į Algirdo Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ sutiktuves

Kviečiame į Algirdo Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ sutiktuves

 

Lapkričio 23 d. (trečiadienį) 17 val. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 20) vyks susitikimas su Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu ir jo knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas.

Išleisti kunigo Algirdo Toliato knygą „Žmogaus ir Dievo metai“ pasiūlė jo bendruomenės nariai, sužavėti kunigo pamokslų įtaigos ir grožio. Nors knygoje pamokslai sudėlioti sekant liturginius metus, pats A. Toliatas teigė, jog ją skaityti galima nebūtinai nuo pradžios, o ir interpretuoti taip, kaip skaitytojui norisi.
„Gyvenu tuo, kuo tikiu. Esu ieškotojas. Galbūt tai atliepia žmonėms, nes mes visi esame ieškotojai, visi mes ieškom sielos ramybės“, – sakė A. Toliatas, patikinęs, jog pats niekada neketino rašyti knygos.

Kunigas teigė, jog kiekvieną kartą per Mišias susirinkus daugybei žmonių, jis jaučiasi tarytum leisdamasis nuo kalno – jį užplūsta vaizdiniai ir tikintiesiems jis pasakoja tai, ką mato: „Jei nebūtų kiekvieno sekmadienio, kuris mane pastato ant kalno viršūnės, aš ir pats nežinočiau to, ką rašau.“

Kviečiame šiltam pokalbiui!

Marijampolės apskr. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE