Pagrindinis > Naujienos > Paminėta pasaulinė diena žuvusiems atminti

Paminėta pasaulinė diena žuvusiems atminti

 

Vakar, lapkričio 20-ąją, buvo minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Lietuvos ir mūsų krašto bažnyčiose buvo aukojamos Mišios ir meldžiamasi už žuvusiuosius eismo nelaimėse. Pamaldose dalyvavo ir policijos pareigūnai. Kunigai atkreipė visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų. Pasibaigus Mišioms, policijos pareigūnai bendravo su žmonėmis, kalbėjosi apie eismo saugumą, o VĮ „Marijampolės regiono keliai“ ir jų atstovas dovanojo atšvaitus.

Policija priminė, kad, einantieji neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu, tamsios paros metu arba esant blogam matomumui, pėstieji privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prie drabužių kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje prisisegę atšvaitą.

Lapkritis – dėl neprognozuojamų gamtos reiškinių vienas sudėtingiausių mėnesių metuose tiek pėstiesiems, tiek ir vairuotojams. Jau šį mėnesį (lapkričio 1-21 dienomis) Marijampolės savivaldybėje buvo sužaloti trys asmenys, vienas jų dėl sužalojimų mirė. Iš viso šiemet Marijampolės savivaldybėje sužaloti 26 žmonės, 2 žuvo.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Nuotraukoje – po Mišių, kurias Šunskų šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje.aukojo Marijampolės apskrities policijos kapelionas kun. Remigijus Gaidys, policijos pareigūnai su žmonėmis kalbėjosi apie atšvaitų svarbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE