Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į diskusiją „Marijampolė – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“!

Kviečiame į diskusiją „Marijampolė – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“!

 

2018-aisiais Marijampolė taps Lietuvos kultūros sostine. Kviečiame balandžio 6 d., ketvirtadienį, 16 val. į diskusiją Beatričės Kleizaitės-Vasaris galerijoje (P. Butlerienės g. 5).

Kviečiame visus burtis Lietuvos kultūros sostinės programos idėjų bankui papildyti. Laukiame iš Jūsų naujų kultūrinių idėjų bei iniciatyvų!

Savivaldybės pateikta paraiška suteikia puikią galimybę visai Marijampolės bendruomenei dalyvauti projekte „Laikas keičiasi ir keičia“, kuris bus vykdomas Valstybės 100-ojo jubiliejaus metais: kūrybiškai atskleisti savo miesto istorijos puslapius, asmenybes, palikusias pėdsakus šalies kultūriniame, politiniame bei visuomeniniame gyvenime, pristatyti kūrybingus vietos žmones, kupiną kultūros vyksmą skambančiose ir žydinčiose erdvėse, kurti aktyvaus, inovacijoms atviro ir tolerantiško miesto įvaizdį.

Laiko kaitą Marijampolės kultūros ir istorijos vyksme atspindi ir specialiai sukurtas logotipas, kuriame pavaizduotas varpas – istorinės praeities, aktyvios dabarties ir veržlios ateities šauklys.

Turime progą drauge įrodyti, kad laikas gali tapti miesto istoriją ir ateities vizijas jungiančiu elementu. Kad galime tapti tokia kultūros sostine, kurią pajaustų ir didžiuotųsi marijampoliečiai, kad ji būtų matoma šalies ir tarptautiniame kontekste.

Pagal pateiktą paraišką programos renginiams formuoti pasirinktos keturios kūrybinės platformos: „Istorija ir pažinimas“; „Pasaulis ir atspindys“; „Susitikime čia“; „Šventė ir erdvė“.

„Marijampolė – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinė“ – tai laimėjimas, iššūkis ir naujos galimybės. Kviečiame jungtis ir dirbti drauge!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE