Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į parodas

Kviečiame į parodas

Liepos 4 d. 16.00 val. kviečiame į marijampoliečių tautodailininkių – Danutės Saukaitienės ir Laimutės Kraukšlienės kūrybos parodos „Pinavojimai“ atidarymą. Paroda užburs baltiškais motyvais, kurie suskambės D. Saukaitienė rištuose šieno dirbiniuose ir L. Kraukšlienės vytose vytinėse juostose. Paroda veiks Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rūsyje (Vytauto g. 29) iki rugpjūčio 17 d.

Liepos 1 d. 16.00 val. kviečiame į parodos „Pažintis su Suvalkijos tekstilės paveldu“ pristatymą Prienų krašto muziejuje (F. Martišiaus g. 13, Prienai). Joje pateikiami tekstilės eksponatai iš Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rinkinių. Atidarymo metu Suvalkijos tekstilės paveldą pristatys Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus direktoriaus pavaduotoja–vyriausioji fondų saugotoja Danutė Katkuvienė. Koncertuos ansamblis „Marginys“, bus galima dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Raportas tekstilėje“. Paroda veiks nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 21 d.

Nuo liepos 1 d. taip pat kviečiame lankyti Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejaus parodą „Partizanų majorui Juozui Lukšai – 100“, kuri veiks Sasnavos seniūnijos salėje (Sūduvos g. 27, Sasnava). Legendinis partizanas J. Lukša, gyvenęs tik 30 metų ir žuvęs kaip laisvės kovotojas, simbolizuoja Lietuvos jaunimą, išaugusį Nepriklausomybės sutemų išvakarėse ir turėjusį ne tik atsakomybę už tautos likimą, bet ir pasiaukojimo dvasią. Neužmirškime savo didvyrių ir būkime verti jų. Paroda veiks iki rugsėjo 1 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE