Pagrindinis > Dėmesio! > Kviečiame į paskaitų ciklą

Kviečiame į paskaitų ciklą

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus tęsia istorinį, pažintinį paskaitų ciklą „XX a. pirmosios pusės Lietuvos politinis ir teisinis kontekstas“. Dar dvi paskaitos advokato Andriaus Bulotos namuose Marijampolėje įvyks jau šią savaitę.

Birželio 16 d. 15 val. kviečiame klausytis dr. Artūro Svarausko (Lietuvos istorijos institutas) paskaitos „Ideologinės-politinės Lietuvos inteligentų trajektorijos tarpukariu ir pirmuoju sovietmečiu. Andriaus Bulotos atvejis”.

Birželio 18 d. 15 val.  –  doc. dr. Gintaro Šapokos (Mykolo Romerio universitetas, Teisės mokykla) paskaita „Prieškario Lietuvos teisinė sistema: nuo teisės šaltinių iki advokatūros“.

Šis paskaitų ciklas glaudžiai susijęs su Andriaus Bulotos asmenybe. Apie Andrių Bulotą (1872-1941), jo veiklą, pažiūras galima kalbėti skirtingais aspektais: kaip apie politiką, teisininką, aktyvų visuomeninių ir labdaringų organizacijų narį, rašytojos Žemaitės globėją. Apie žmogų, turintį savo aiškias, kartais kontraversiškas pažiūras ir nebijantį jas išreikšti viešai, už jas kovoti. Tad paskaitų cikle kalbame apie dvi sritis, susijusias su advokato Andriaus Bulotos veikla – XX a. pirmosios pusės politinį ir teisinį kontekstą.

Renginių vieta: Bulotų namai, P. Vaičaičio g. 16, Marijampolė.

Būtina išankstinė registracija el. paštu markrmuziejus@gmail.com.

Taip pat kviečiame stebėti tiesioginę paskaitų transliaciją Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus FB paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE