Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Lankytinos vietos Latvijoje

Lankytinos vietos Latvijoje

Dažnai renkamės atostogas užsienyje, tačiau vis dairomės į itin plačiuosius vandenis. Jeigu nenorite atostogų Lietuvoje galima apsižvalgyti ir tai ką turime aplinkui, pavyzdžiui – Latvija. Tiesa, dauguma mūsų esame buvę Rygoje, tačiau juk Latvija susideda net iš jos sostinės, o turi begalės puikių vietų, kurios yra vertos kiekvieno dėmesio.

Jūrmala ir Ventspilis

Poilsis prie jūros yra garantuotas ir Latvijos šalyje, mieste Jūrmaloje. Tai yra vienas iš populiariausių ir didžiausių pajūrio kurortų Baltijos šalyse. Jūrmala vilioja ne tik savo plačiais balto smėlio paplūdimiais, bet ir autentiškomis medinėmis vilomis, įvairiomis pramogomis, renginiai bei SPA centrai.

Ventspilis yra Latvijos kurortas, kuriame yra gausybė pramogų, todėl tai yra puiki poilsio vieta su vaikais. Čia galima rasti maudynes vandens parke, Tarzano šuolius nuotykių parke, Viduramžio pilis ir net žvejų gyvenimo būdo pažinimo liaudies buities muziejuje, todėl Ventspilyje ras veiklos kiekvienas poilsiautojas! Taip pat šis kurortas pasižymi išties kokybiškais paplūdimiais, nes šis yra nusidriekęs 1,2 kilometrus bei yra pažymėtas Mėlynosios vėliavos ženklu. 

Liepoja ir Gaujos nacionalinis parkas

Nors ir Liepoja yra praminta vėjų miestu, tačiau čia daugiau pramogų nei paties vėjo! Šis miestas siūlo įvairias pramogas visai šeimai – dažnai vyksta muzikiniai pasirodymai, vieši realybės šou bei Jūros šventės. Taip pat galima pamatyti ir buvusį karinį kalėjimą Karuostą ir pasivaikščioti po Liepojos promenadą.

Gaujos nacionalinis parkas randasi Gaujos upės slėnyje, kuri yra saugomoje teritorijoje. Čia itin daug kalvų, vaizdingų atodangų, olų bei žalumos. Virš Gaujos upės yra nutiestas lynas, kuris kursuoja tarsi keltuvas/vagonėlis. Būtent iš jo galima pasigrožėti Gaujos pakrančių vaizdais, kuris yra matomas iš 40 metrų aukščio.

Sigulda

Sigulda yra žinoma kaip žiemos sporto sostinė, nes jame yra įsikūrę įvairiausios slidinėjimo trasos bei sportinės bazės. Žinoma, Siguldoje galima apsilankyti ir šiltuoju metų sezonu – joje galima rasti viduramžių ir Naujųjų pilių kompleksą bei išbandyti paskraidyti netoli Siguldos esančiame Vertikalaus vėjo tunelyje – ir jūs galite turėti sparnus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE