Pagrindinis > Regione > Kultūra > Legendos apie… šiandien

Legendos apie… šiandien

Šunskuose – legendos apie spalio 1 dieną… Vieniems ji tiesiog pirmoji mėnesio diena, kitiems – pagyvenusių žmonių, tretiems – Lietuvos kelių policijos diena, dar kitiems – muzikos, kavos ar vegetarizmo diena. Tad, pastarųjų datos minėjimų motyvuoti, spalio 1-osios vakarą rinkomės klausyti, ragauti, gurkšnoti.

Ačiū tariame etnologei Agnei Kaulickienei supažindinusiai mus su gilių kava, jos atsiradimo istorija ir pagaminimo būdais. Dėkojame restorano “Seitanas” savininkei Raimondai Baliūnienei, kuri su Barbora glėbyje pasakojo apie vegetarizmo rūšis. Ačiū sakome kūrybiniam duetui – Ingai Rauluševičienei (kūrybinės grupės “Mūzelės” įkūrėijai) ir Dovydui Stralkui (Marijampolės kultūros centro Igliškėlių skyriaus kultūrinių renginių organizatoriui), kurie kaip krištolo taures, švelniai, pakilojo kūrybą.

Pasikartosiu – mums visiems reikalingi stabtelėjimai, trapios, tikros akimirkos. Ačiū visiems, kurie gausiai buvote su mumis šį jaukų darbo dienos vakarą. Tegul viskas būna su istorija, kaip Jono Basanavičiaus gilių kava, viskas tolerantiška kaip tolerantiškai Raimonda kalbėjo apie vegetarizmą. Tegul viskas bus tikra ir jautru, kaip vakare jautriai ir tikrai nuskambėjo kūryba.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE