Pagrindinis > Naujienos > Nuoširdžiai ir nuotaikingai paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Nuoširdžiai ir nuotaikingai paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda tradiciškai pakvietė visus senjorus išgerti puodelį kavos ar arbatos,. pasišnekučiuoti ir bendrauti. Marijampolės centre esantis  restoranas „Midaus ragas“, kaip ir praeitais metais, sunkiai talpino visus panorėjusius bendrystei susirinkti  savivaldybės senjorus.

Šventiniame renginyje susirinkusius senjorus pasveikinęs Savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugėsi gražiu rudenišku susitikimu, savivaldybės pagyvenusių žmonių organizacijų ir kolektyvų aktyvumu bei kvietė pasidžiaugti galimybe praleisti gražų laiką kartu smagioje popietėje ir nuoširdžiai pabendrauti.

„Ačiū kad atsiliepėte į kvietimą, mes tikrai laikysimės šios tradicijos, smagu jog jūs taip aktyviai  norite dalyvauti, kartu pabūti, mes to ir siekiame, kad bendrautume, diskutuotume, draugautume, vieni kitus geriau pažintume ir visiems bus smagiau gyventi čia, Marijampolėje. Sveikinu visus su patyrusių žmonių diena, su jūsų patirtimi, esate pavyzdys, kaip visko reikia, visko norisi, ateiti susitikti“ – sakė meras bei linkėjo sveikatos ir neišsenkančios energijos.

Po sveikinimų visi buvo pakviesti pasivaišinti kava arba arbata ir  nedidelėmis vaišėmis. Kartu su meru renginyje dalyvavo ir susirinkusiesiems dėmesį skyrė Savivaldybės mero pavaduotojai Artūras Visockis ir Paulius Marozas, administracijos direktorius Karolis Podolskis, tarybos nariai Irena Lunskienė, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas.

Renginio metu gerą nuotaiką kūrė Marijampolės kultūros centro senjorų choro „Bočiai“ (vadovas Leonas Kisieliauskas) ir pagyvenusių žmonių draugijos „Javaja“ (vadovė Janina Cinaitienė) ansamblio atliekami kūriniai. Sveikinimo žodį tarė ir patys senjorai: Pranciškus Vitalistas Jokimaitis, Ona Čirvinskienė bei Erna Šneider, kurie sveikino savo bendraamžius ir dėkojo už gražią tradiciją susirinkti paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.

Buvo smagu girdėti darniai skambančią dainą, matyti šokyje su senjorais besisukantį savivaldybės merą ir besišypsančius brandaus amžiaus sulaukusių marijampoliečių veidus.

Kasmet augantis dalyvaujančiųjų skaičius rodo, jog šis renginys nepaliko abejingų, žmonės džiaugėsi. jog gali drauge pabūti, padainuoti, pasišnekučiuoti ir dėkojo savivaldybės merui už puikiai praleistą laiką.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE