Pagrindinis > Naujienos > Lietuvos policijos tinklinio varžybose marijampoliečiai antri

Lietuvos policijos tinklinio varžybose marijampoliečiai antri

Vakar Klaipėdoje, II Melnragės paplūdimyje, vyko Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio varžybos. Dešimt komandų iš visų apskričių, išskyrus Alytaus, vyriausiųjų policijos komisariatų ir Lietuvos policijos mokyklos ištisą dieną varžėsi pajūrio smėlyje ir vėjyje dėl geriausių policijos tinklininkų titulo.

Moterų grupėje Marijampolės apskrities vyriausiajam komisariatui (aps. VPK) šiose varžybose atstovavo Miesto policijos nuovados viršininkė Vilija Danilevičė ir Kelių policijos skyriaus vyresnioji patrulė Agnė Čebanauskienė, na, o vyrų – Valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Rolandas Gylys ir Operatyvaus valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Žydrūnas Brazaitis. Nors pajūryje siautėjo itin stiprus ir atšiaurus vėjas, varžybų dalyviams nuotaikos tai nesugadino – jie pateko į Lietuvos policijos rinktinę, kuri rugsėjo mėnesį dalyvaus Tėvynės gynėjų žaidynėse.

Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio varžybų čempionėmis tapo Kauno aps. VPK atstovės, čempionais – Tauragės aps. VPK tinklininkai. Ir moterų, ir vyrų varžybų II vietas laimėjo Marijampolės aps. VPK, o III – Tauragės aps. VPK (moterų), Šiaulių aps. VPK (vyrų).

Marijampolės apskrities VPK informacija

Marijampolės apskrities VPK archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE