Pagrindinis > Regione > Kultūra > Liudvinavo – 2019-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės – metus vainikavo uždarymo iškilmės

Liudvinavo – 2019-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės – metus vainikavo uždarymo iškilmės

Baigiamajame, atsisveikinimo su kultūros sostinės titulu ir padėkos renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis, administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos nariai Irena Lunskienė, Darius Kemeraitis, Romualdas Makauskas, Albinas Mitrulevičius, Sigitas Valančius, Kauno valstybinio muzikinio teatro direktorius Bejaminas Želvys bei kiti svečiai ir gausus būrys liudvinaviečių.

„Prabėgo įsimintini Lietuvos mažosios kultūros sostinės metai Liudvinave. Buvo daug įspūdingų renginių, kuriuose buvo malonu lankytis. Mažosios kultūros sostinės metai buvo turtingi ir bendruomeniškumu, kūrybiniais ieškojimais bei įgyvendintais įdomiais sumanymais, kurie išgarsino Liudvinavą ir palieka prasmingus pėdsakus miestelio istorijoje, parodo meilę savo kraštui bei primins šiuos ypatingus metus. Tikiu, kad šie metai bus naujas impulsas Liudvinavo kultūros, kurios čia visada buvo daug girdimos ir matomos, ateičiai ir naujiems gražiems darbams“, – sakė meras P. Isoda, nuoširdžiai dėkodamas visiems prisidėjusiems prie Mažosios kultūros sostinės metų renginių ir sumanymų įgyvendinimo.

Meras už bendruomenės telkimą, iniciatyvumą ir nuoširdžią veiklą įgyvendinant projektą „Liudvinavas – Lietuvos mažoji kultūros sostinė“ įteikė padėkas Liudvinavo parapijos klebonui kun. Žydrūnui Kulpiui, bendruomenės pirmininkui Žydrūnui Čekauskui, liudvinavietei Loretai Feitušienei ir seniūnei Jolantai Maceikienei.

Renginį savo apsilankymu pagerbė ir pats Liudvinavo miestelio įkūrėjas karalius Liudvikas su svita, o prisiminti gražiausias metų akimirkas pakvietė Marijampolės televizijos specialiai šiai progai sukurtas filmas.

Gražias padėkas ir nuoširdų pasidžiaugimą Mažosios kultūros sostinės metais vainikavo nuotaikinga Kauno valstybinio muzikinio teatro jaunųjų atlikėjų ir orkestro muzikantų ansamblio atliekama žaviausių ir populiariausių arijų ir duetų koncertinė programa.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE