Pagrindinis > Naujienos > Magiška kelionė garsuose

Magiška kelionė garsuose

Marijampolės kolegijoje vyko renginys „Kelionė garsuose“. Renginį vedė garso terapijos specialistė Kristina Kučinskienė. Tai dar vienas kolegijos studentų atstovybės organizuotas renginių ciklo „Pažvelk į mano pomėgį“ užsiėmimas.

Skambant gongui, tibetietiškiems dubenėliams ir kitiems instrumentams buvo klausomasi harmonizuojančios vibracijos, paliečiančios visą kūną. Nauji pojūčiai, sukurta patirtis suprasti ramybę, lengvą malonią būseną, tolimas vaizduotės keliones ir harmoniją, slypinčią tavo viduje. Garsai išvalė mintis ir erdvę aplink. Atsirado galimybė pasinerti į  gongo garsų lauką, kiekviena savo kūno ląstele patirti jo regeneruojantį ir atpalaiduojantį poveikį, paleisti įtampas, nuovargį, baimes.

Dalyvavusieji dėkojo Marijampolės kolegijos Kultūros ir sporto industrijų vadybos studijų programos III kurso studentei Laurai Pečkienei už suorganizuotą išskirtinį renginį bei suteiktą galimybę bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių darbų rutinos ir pasisemti naujų jėgų, tęsti savo kasdienybę. Vienaip ar kitaip kolegijos bendruomenės nariai turėjo progą ištrūkti iš kasdienio šurmulio, skubėjimo, minčių gausos ir pabūti meditatyviuose garsuose.

Marijampolės kolegijos studentų atstovybės prezidentė Vaida Vosyliūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE