Pagrindinis > Naujienos > „Malonny“ organizatoriai skelbia sienų tapybos konkursą

„Malonny“ organizatoriai skelbia sienų tapybos konkursą

 

Jau penktąkart Marijampolėje, Lietuvos kultūros sostinėje‘18 birželio 29 – liepos 6 dienomis ARVI organizuoja meno simpoziumą „Niujorkas, Londonas, Marijampolė – idėjų migracija“, jo trumpiniu „Malonny“. Simpoziumo kuratorius ir vystytojas garsus Niujorke gyvenantis ir kuriantis lietuvių kilmės menininkas Ray Bartkus.

Šiemet meno simpoziumo organizatoriai skelbia konkursą –  R. Stankevičiaus mokyklos sienos, esančios miesto centre, eskizui sukurti ir realizuoti. Laimėtojas bus aprūpintas dažais, savanoriais ir įtrauktas į „Malonny“ programą.

„Šie metai simboliniai – penkmetis. Norime šia proga įtraukti vietos menininkus, kūrėjus, jie gali pasiūlyti savo idėjas. Tikime, kad eskizai bus įdomūs, kitokie ir nauji „Malonny“ kontekste“, – sako Ray Bartkus. Jis bus tapybos konkurso komisijos pirmininkas.

Per keturis simpoziumo „Malonny“ metus Marijampolėje sukurta daug įvairių sienų tapybos darbų, kai kurie tapo žinomi visame pasaulyje. Toks darbas yra Ray Bartkaus kūrinys „Tekantis gyvenimas“, kuris atsidūrė ant Nacionalinės geografijos žurnalo viršelio – tai pirma nuotrauka iš Lietuvos puošianti šį leidinį.

„Šiandien jau sunku įsivaizduoti Marijampolę be „Malonny“ sukurtų piešinių. Norime suteikti galimybę vietos kūrėjams palikti savo pėdsaką šio tarptautinio festivalio kūryboje. Jau sukurtų dvylika piešinių, šiais metais papildys net  penki užsienio autorių darbai ir šeštasis – konkurso laimėtojo darbas“, – sakė viena iš ilgamečių „Malonny“ organizatorių, ARVI rinkodaros vadovė Gintarė Urbaitienė.

Organizatoriai pabrėžia, kad konkurse gali dalyvauti ne tik gatvės, bet ir kiti menininkai, besidomintys gatvės menu ir norintys išbandyti save naujame amplua. Dideliu masteliu įgyvendinti piešinius padės savanorių komanda, svarbiausia – gera idėja ir eskizas. Autoriai norintys dalyvauti sienų tapybos konkurse eskizus turi atsiųsti iki birželio 17 d. el.paštu malonny.idejumigracija@gmail.com. Meno simpoziumo programą, konkurso nuostatus ir informaciją galima rasti svetainėje www.malonnyart.lt skiltyje konkursas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE