Pagrindinis > Naujienos > Marijampolė iškilmingai paminėjo Kovo 11-ąją – šventė Laisvę

Marijampolė iškilmingai paminėjo Kovo 11-ąją – šventė Laisvę

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 – metį marijampoliečiai minėjo su pakilia šventine laisvės vėjo nuotaika, išskleisdami įspūdingo dydžio Lietuvos vėliavą, su malda ir iškilminga rikiuote, patrankos šūviais už Laisvę, Tėvyne ir Marijampolę, padėkomis ir sveikinimais, bendrovės „Mantinga“ saldžiąja „Donut“ spurgų 30-ies metrų Lietuvos trispalve bei šventės simboliais – laisvės vėjo malūnėliais ir gražia bendryste dalinantis prisiminimai ir šventine nuotaika.

„Mūsų nepriklausoma Valstybė gyvuoja jau trys dešimtys metų, esame laisvi savo šalies šeimininkai ir gyvename nuostabiame krašte. Visa tai, ką turime šiandien – yra vienybės ir susitelkimo pavyzdys. Kiekviena karta turi savo istoriją ir savo misiją. Užaugo jau ir nauja laisvoje Lietuvoje gimusi karta, kuri istorinius įvykius tik prisimena iš pasakojimų. Lietuva keitėsi ir vis dar mokomės gyventi ir kurti nepriklausomoje šalyje. Ateitis – mūsų visų rankose. Švęskime laisvę ir branginkime nepriklausomybę, pasinaudokime mums suteikta didžiausia laisvės dovana ir kurkime dar geresnę Lietuvą ir dar gražesnę Marijampolę. “, – sveikindamas šventės dalyvius, sakė meras Povilas Isoda.

Šventiniame minėjime savivaldybės meras įteikė apdovanojimą – Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalį kraštiečiui Valdui Molevičiui, skambėjo pasaulio marijampoliečių Lauros Latvaitytės – Zaman, Neringos Nekrašiūtės, Pauliaus Bagdanavičiaus, Mariaus Reklaičio koncertas su Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestru, vadovaujamu Audriaus Pučinsko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE