Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Marijampolė – jaunimo sostinė, o Marijampolės kolegijos studentai – jos dalis

Marijampolė – jaunimo sostinė, o Marijampolės kolegijos studentai – jos dalis

Džiugu, kad 2023 m. Marijampolė pirmą kartą istorijoje galėjo tapti jaunimo sostine. Miestas tikrai yra jaunatviškas, šurmulingas savo veiklomis ir atsinaujinimo idėjomis. Marijampolės kolegijos studentai neatsiejama jos dalis, kadangi esame vienintelė aukštoji mokymosi įstaiga Sūduvos regione. Marijampolės kolegijos studentai įsilieja į įvairius renginius, kolegijoje ir už kolegijos ribų bei patys aktyviai organizuoja įvairias veiklas, per kurias bendradarbiauja su kitais ir praplečia savo akiratį.

Norim pasidalinti savo naujos veiklos įspūdžiais ir akimirkomis, atradimais ir patyrimais. Vieną dieną sulaukėme pasiūlymo dalyvauti orientacinėse „Šturmo“ varžybose Marijampolės mieste. Pradžioje net neįsivaizdavome, kas tai yra, nes tikrai nelabai apie tai buvome ką nors girdėję. Šis orientacinis žaidimas vyksta visoje  Lietuvoje su automobiliais. Tiesiog reikia pasirinkti miestą, kuriame dalyvausime. Žaidimo metu tenka atlikti įvairias užduotis, surasti objektus, nusifotografuoti ir sukelti į „Šturmo“  sistemą. Jei mes dalyvaujame Marijampolėje, visi objektai yra Marijampolėje ir aplink ją. Užduotys įvairios, nuo muzikinių iki žodžių grandinėlių ir visokių kitokių labai suktų klausimų, o pačios varžybos vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį nuo 20.00 val. iki 23.00 val. Taip susikūrė  Marijampolės kolegijos studentų atstovybės komanda, nes nugalėjo noras išmėginti savo jėgas. Pirmą kartą debiutuodamas MKSA būrys pasiekė gerų rezultatų. Pirmas išvažiavimas buvo kažkokia nežinia. Visi nelabai noriai ir nedrąsiai, bet jau užbaigę žaidimą ir laukdami rezultatų, supratome, kad dalyvaujam  ne paskutinį kartą. Puikiai atsimenu savo komandos nario žodžius: „Žinai, maniau, kad čia nebus įdomu, bet man taip patiko, kad dalyvausim ir kitą kartą“. Visų nuomonė ir užsidegimas dar labiau įžiebė mumyse norą dar daugiau pasiekti. Jau antrose varžybose buvome pirmoje vietoje. Turime medalius už šaunų laiko praleidimą, nepamirštamų nuotraukų, kuriomis pasidalinsime su jumis.

Ko šita veikla mus išmokė? Mes turime būti vieninga komanda, siekianti vieno tikslo, pasiskirstant vaidmenis, kad galėtume geriausiai save realizuoti. Kiekvieną vakarą susitikę ir dalyvaudami varžybose mes tiesiog įgauname jėgų, pasitikėjimo vienas kitu, stiprinam komandinį darbą, pilni nerealių emocijų ir džiaugsmo. Smagu daryti kažką gero ir dėl savo mokymosi įstaigos taip ją garsindami. Parodome, kokie esame šaunūs studentai, akademinės bendruomenės dalis. Norisi skatinti jaunimą įsitraukti į įvairias veiklas, burtis kartu ir toliau skanduoti, kad Marijampolė – jaunimo sostinė, o mes jos ateitis.

Marijampolės kolegijos SD21IS studentė, MKSA prezidentė Vilija Botyrienė

Nuotraukų autorius – Marijampolės kolegijos VAK20NS studentas Tautvydas Milūnas

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE