Pagrindinis > Naujienos > Ringauduose – kaimynų futbolo turnyras „Nespirk į pievas”

Ringauduose – kaimynų futbolo turnyras „Nespirk į pievas”

Balandžio 23 dieną Ringauduose įvyko kaimynų futbolo turnyras „Nespirk į pievas”. Jau kelis metus vykstantis futbolo turnyras Kauno rajone įtraukia ne tik Ringaudų miestelio Pievų gatvės kaimynus, bet ir sulaukia svečių iš įvairių miestų, miestelių, kaimų.

Turnyras išsiskiria tuo, kad vyksta nuosavų namų kieme, žaidžiama trys prieš tris, rungtynių metu visus sprendimus priima besivaržančios komandos. Renginyje dalyvauja tiek moterys, vyrai, vaikai.

Šiuo renginiu skatiname įtraukti savo bendruomenę į fiziškai aktyvią veiklą. Futbolas tam yra puiki priemonė visiems kartu susitikti ir pažaisti futbolą savo malonumui. Ypač smagu, jog šis renginys jau tapo ne tik mūsų gatvės, bet ir atvykstančių iš kitų vietovių renginiu – mintimis apie šią iniciatyvą pasakojo vienas iš organizatorių Ramūnas Švedas.

Turnyre dalyvavo septynios komandos, kurios žaidė vieno rato sistema. Sužaidus visas rungtynes, paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo marijampoliečių komanda  „Marė123” surinkusi 14 taškų, antrąją vietą užėmė ringaudiškių „Karvelių“ komanda – 13 taškų. Bronzos medaliais pasipuošė Kačerginės „Kankorėžių” komanda surinkusi 8 taškus.

Kačerginės komanda iškovojo bronzos medalius
Ringaudiškiai su antros vietos medaliais

Turnyro organizatoriai futbolo entuziastai Ramūnas Švedas ir Martynas Karpavičius.

Šią iniciatyvą palaiko Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Kauno apskrities futbolo federacija.

Pagrindinėje nuotraukoje – Marijampoliečių komanda, laimėjusi turnyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE