Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolė kviečia į Kultūros sostinės dienas – Cukrinį festivalį

Marijampolė kviečia į Kultūros sostinės dienas – Cukrinį festivalį

 

2018 metais Marijampolei suteiktas Lietuvos kultūros sostinės titulas, kuris įpareigoja Marijampolę pristatyti savo krašto kultūrą, tradicinius ir miestą reprezentuojančius renginius visai Lietuvai. Šiame renginių kontekste ypač svarbus jau tradiciniu tapsiantis Cukrinis festivalis. Festivalio tikslas – pristatyti Marijampolę kaip unikalų ir išskirtinį miestą, turintį ne tik seniausias Lietuvoje cukraus gaminimo tradicijas, bet ir saldų kultūrinį bei kūrybinį gyvenimą.

Gegužės 25 dieną Jus pasitiksime Marijampolės – kultūros sostinės – dienų atidaryme. Cukrinio festivalio vakaro koncerte pasirodys Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai, tokie kaip: instrumentinė grupė The Voiceless, Rondo, el Fuego ir kiti. Vakaro eigoje pristatysime specialiai šiam festivaliui  sukurtą nepakartojamą koncertą – Marijampolės pučiamųjų instrumentų orkestras pasirodys kartu su vakaro svečiu, žymiu Niujorko kompozitoriumi ir prodiuseriu Stephen Webber.

Gegužės 26 dieną Poezijos parke vyksiančioje meninėje programoje „Meno parkas“  choreografės Martyna Tekoriūtė, Judita Stundžytė ir Greta Leitonaitė pristatys performaną NON(asthetic), pasirodys šokių grupės: Arabeskas, Opa, Šok su Sidona, Marijampolės meno mokyklos šokėjos, Mindaugas Šumskas bei kiti atlikėjai.

Pasirodymai žiūrovus stebins netradicinėmis erdvėmis bei įvairove, tačiau čia laukia netikėta užduotis – svarbu ne tik atvykti, bet ir surasti vykstantį pasirodymą. Cukrinio festivalio vakaro programoje miestiečiams ir festivalio svečiams koncertuos Irūna  ir Marius Jampolskis,  legendinė grupė SKAMP bei viena populiariausių Lietuvos grupių – hiphopo duetas Lilas ir Innomine. Laukia išties įvairi ir daugeliui gerai žinoma muzika.

Šiais metais ypač daug dėmesio bus skiriama šeimų erdvei „Svečiuose pas Cukrinuką“. Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai galės užsiimti įvairiomis veiklomis, žaidimais bei kitomis pramogomis, kur jų lauks pats saldžiausias pasaulyje Cukrinukas. „Svečiuose pas Cukrinuką“  teatralizuotą ir interaktyvų koncertą pristatys LABAITEATRAS  bei pasirodys  daugelis kitų  Marijampolės vaikų meno kolektyvų.

Pažadame, šiais metais festivalis bus dar saldesnis bei nustebins ne vieną, tad lauksime Jūsų!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE