Pagrindinis > Dėmesio! > „Marijampolė Music Park“ festivalis sugrįš su muzikos legendomis

„Marijampolė Music Park“ festivalis sugrįš su muzikos legendomis

Šiais metais jau septintą kartą skambės klasikinės ir džiazo muzikos festivalio „Marijampolė Music Park“ koncertai. Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis susitiko su festivalio organizatore ir meno vadove pianiste Egle Kasteckaite, kuri jau yra numačiusi festivalio programos temą – muzikos legendos.Septintojo „Marijampolė Music Park“ festivalio, vyksiančio rugpjūčio 21–30 dienomis, programoje planuojami šeši koncertai, nustebinsiantys nepakartojamais potyriais ir įspūdžiais. Vasaros pabaigą žyminčiame festivalyje vėl planuojama pradžiuginti premjera, kurioje skambės elektroninė muzika ir arijos, fortepijoninės muzikos skambesiu, visoje programoje vyraus legendiniai muzikos kūriniai ir atlikėjai, laukia muzikiniai siurprizai.

„Tęsime gražias klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalio „Marijampolė Music Park“ tradicijas, nes šis muzikinis renginys jau septintus metus džiugina nuostabiais koncertais ir yra neatskiriama Marijampolės kultūros dalis. Vėl kviesime marijampoliečius bei visos Lietuvos muzikos gurmanus atvykti į Marijampolę pasimėgauti išskirtiniais koncertais miesto parkuose, kurie pavirsta skambančiomis muzikos erdvėmis po atviru dangumi. Su šio festivalio sumanytoja ir organizatore Egle aptarėme planuojamą programą bei organizacinius klausimus. Savivaldybė yra pasirengusi prisidėti prie šio išskirtinio festivalio, kuris neatsiejamas nuo muzika skambančios vasaros Marijampolėje ir jau tapo miesto kultūros įvaizdžiu, organizavimo. Džiaugiuosi, kad kasmet festivalis suskamba vis ryškiau, išsiskirdamas naujais atlikėjais ir pritraukdamas vis daugiau žiūrovų bei įsiliedamas į miesto kultūrinį gyvenimą“, – po susitikimo sakė mero pavaduotojas A. Visockis, kviesdamas festivalio datą jau dabar pasižymėti kalendoriuje.

Nuo 2014 metų profesionalios klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalį „Marijampolė = Music park“ organizuoja VšĮ „Sol artis“. Kiekvienų metų rugpjūčio pabaigoje vykstantis festivalis į Marijampolę sukviečia profesionalių Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Kasmet kintant festivalio „Marijampolė Music park“ programai, keičiasi ir jo muzikinis skambesys, bet jo koncertai yra laukiami ir gausiai lankomi.

Pernai šeštasis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park” padovanojo įspūdingus koncertus, prisistatė pasaulinio lygio muzikos žvaigždes ir Marijampolę užliejo muzikos vandenynais. Laukiame septintojo „Marijampolė Music Park” festivalio sugrįžtant su muzikos legendomis.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Komentaras “„Marijampolė Music Park“ festivalis sugrįš su muzikos legendomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE