Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolė ruošiasi rudens šventei „Sūduvos kraitė 2020“

Marijampolė ruošiasi rudens šventei „Sūduvos kraitė 2020“

Spalio 3 dieną, šeštadienį, Marijampolėje planuojama tradicinė, jubiliejinė – dešimtoji derliaus šventė „Sūduvos kraitė 2020“, skirta paskelbtiems Tautodailės metams.

„Tradicinė rudens šventė „Sūduvos kraitė 2020“, kaip ir kasmet, turėtų pradžiuginti turtinga muge ir apdovanojimais geriausiems krašto žemdirbiams ir ūkininkams, gražiausios aplinkos puoselėtojams. Savivaldybės ugdymo įstaigos sukurs ir kvies pasigrožėti iš gėlių ir rudens grožybių kompozicijų sukurta tautine juosta. Ekspozicijas pristatys seniūnijos, Sūduvos medžiotojų sąjunga, sodininkai, mokymo įstaigos ir kitos organizacijos, Grožėsimės respublikinio festivalio „Supynėm šokių pynę 2020“ senjorų liaudiškų šokių kolektyvų pasirodymais, o visiems šventės dalyviams ir svečiams skambės muzikinė dovana – atlikėjo Edmundo Kučinsko koncertas. „Sūduvos kraitė“ jau tapo žemdirbių, marijampoliečių ir svečių mėgstama švente, kurioje yra puiki proga pasidžiaugti mūsų krašto žemdirbystės tradicijomis ir bendruomenių veiklos įvairove. Kviečiu ruoštis susitikti jubiliejinėje rudens šventėje ir saugiai, laikantis visų būtinų apsaugos priemonių, smagiai praleisti laiką”, – sako mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Šventės atidarymas – 12 val. Skambės šventiniai sveikinimai, bus apdovanoti geriausi ūkininkai, žemės ūkio produkcijos augintojai, kaimo tradicijų puoselėtojai, konkurso „Žydinti Marijampolė“ ir „Metų ūkis“ nugalėtojai.

Po apdovanojimų respublikinio festivalio „Supynėm šokių pynę 2020“senjorų liaudiškų šokių kolektyvų pasirodymai

Nuo 10 val. J. Basanavičiaus aikštėje šurmuliuos turtingas rudeninis prekymetis. Mugėje prekiauti ruošiasi per 200 įvairiausių gamintojų bei kūrėjų, kurie stebins amatų, tekstilės bei mados prekėmis, rankų darbo gaminiais, lietuviško naminio maisto produktais. Prekiaus daugiau kaip 50 sodinukų augintojų, kurie turės įvairiausių vaismedžių ir daigų bei pasidalins sodinimo paslaptimis bei draugiškais sodininkystės patarimais.

Rudeninę šventinę mugę organizuoja UAB „Festivus“, kurie rūpindamiesi ir prekybininkų, ir lankytojų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus ir lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.

Renginio metu bus privaloma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes ir laikytis kitų saugos reikalavimų

Dėl COVID-19 vyksta ir renginio metu vyks privaloma žiūrovų ir (ar) dalyvių registracija.

Maloniai prašome užsiregistruoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE