Pagrindinis > Naujienos > Marijampolė turės savo Pramogų centrą

Marijampolė turės savo Pramogų centrą

 

Jau šių metų gegužės mėnesį prasidės naujo Pramogų centro statybos Marijampolėje. Skandinavijos bendrovė „Scandinavian Entertainment“ į Pramogų centrą investuos 8 milijonus eurų. Pramogų centro atidarymas numatytas 2018 m. vasario mėnesį, kadangi jame turėtų vykti daug „Marijampolė kultūros sostinė“ renginių.

Pramogų centras įsikurs prie Poezijos parko, tarp Vilkaviškio ir Tarpučių gatvių. Norint suformuoti bendrą poilsio ir pramogų oazę, integruojant į ją ir Poezijos parką, bus keičiama Šešupės upės vaga.

7000 kv. m ploto Pramogų centre įsikurs vandens parkas, čiuožykla, kino teatras, restoranai, parduotuvės ir kitos pramogos. Marijampolės Pramogų centras bus skirtas visai šeimai ir net patiems išrankiausiems lankytojams – skelbia „Scandinavian Entertainment“ bendrovė. Numatomi nemaži lankytojų srautai iš visos Lietuvos ir net kaimyninių valstybių, todėl ekonominę naudą pajus visi Marijampolės gyventojai – bus sukurta apie 250 naujų darbo vietų.

Skandinavus Marijampolėje sužavėjo gražiai sutvarkytas miesto centras, gera infrastruktūra ir geranoriškai nusiteikusi miesto valdžia.

Marijampolės Pramogų centro vizualizacija („Scandinavian Entertainment“ nuotr.)

Pramogu centras zemelapis 3Pramogų centro vieta Marijampolėje.

Redakcijos prierašas. Ši informacija – Balandžio 1-osios, Melagių dienos, pokštas.

8 komentarai(-ų) “Marijampolė turės savo Pramogų centrą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE