Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje – 3D pasaka, Kalėdų eglė ir nemokama ledo arena!

Marijampolėje – 3D pasaka, Kalėdų eglė ir nemokama ledo arena!

Šiemet Kalėdų laikotarpis Marijampolėje – besibaigiančių metų Lietuvos kultūros sostinėje – prasidės šeštadienį, gruodžio 8 d., J. Basanavičiaus aikštėje. Šventinio vakaro su pramogomis vaikams ir suaugusiems, eglute ir fejerverku pradžia miesto „širdyje“ numatyta 17 val., o nuo vidudienio čia jau šurmuliuos tradicinė kalėdinė mugė.

Prieš įžengdami į gražiausių žiemos švenčių laukimo periodą marijampoliečiai pirmiausia atsisveikins su Kultūros sostinės titulu. Ir ne bet kaip, o dalyvaujant garbiems svečiams iš dabarties ir netgi „iš praeities“. Pastarieji stosis gyvu pavidalu prieš marijampoliečius, grožėsis pasikeitusia Marijampole ir, susiruošę pilnus lagaminus spalvingų Kultūros sostinės įspūdžių, išskubės „į Anapusybę“. „Metai prabėgo greitai ir turiningai. Ateina laikas Kultūros sostinės „karūną“ perduoti Rokiškiui, tačiau tvirtai tikiu, kad marijampoliečių širdyse liks patys gražiausi prisiminimai ir siekiai“, – sako Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė.

Kalėdų stebuklų laukiančius mažuosius užburs 3D pasaka, kurioje atgims gražiausių visų laikų pasakų herojai. Ir po jos miesto centrą nutvieksianti puošni Kalėdų eglė šiemet primins stebuklingą pasakų pasaulį. Ir tai ne viskas, ką mažiesiems šiemet parengė Savivaldybės administracija. Kaip teigia Savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, pirmą kartą Marijampolėje gruodžio 18 ir 20 dienomis Marijampolės priešmokyklinukams organizuojamas nemokamas spektaklis „Bitė Maja“, kurį galės išvysti 600 vaikų. O gruodžio 9,16,23 ir 30 dienomis pačių mažiausiųjų J. Basanavičiaus aikštėje 12-13 valandomis lauks Kalėdų senelis savo rezidencijoje.

Po šventinio fejerverko pirmą kartą miesto istorijoje J. Basanavičiaus aikštėje vartus atvers dengta ledo arena. „Tikrai džiaugiamės šiuo projektu – ledo arena pačiame miesto centre, kurią lankytojams galime pasiūlyti veltui. Marijampolė – be abejonės vienas sportiškiausių šalies miestų“, – pasakoja Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda, atsakingas už sporto sritį. Pirmiausia ledo stiprumą išbandys dvi vietos ledo ritulio komandos. Parodomajame šou susirungs „Marijampolės Sūduva“ ir „Pelkių velniai“. Vėliau ledo arenos malonumais galės džiaugtis visi norintieji. Dengta ledo arena nemokamai lankytojų lauks visą žiemos periodą. Taigi, kaip juokais sako sūduviai, nebūk „goželis“ – griebk pačiūžas ir skubėk į Marijampolę! Jei pačiūžų neturi, galėsi išsinuomoti čia pat.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE